خط تولید روزهای ولنتاین Skims مدلهای خواهران کارداشیان-جنر

[ad_1]

Psh ، تو نکردی در حقیقت فکر می کنید کیم کارداشیان اجازه می دهد روز ولنتاین بدون انداختن مجموعه جدیدی از Skims بگذرد ، این طور است؟ این ستاره از دو خواهرش کندال و کایلی جنر برای مدل سازی جدیدترین محصولات منتشر شده با نام تجاری لباس شکل خود کمک گرفت و بله ، نتایج به طور جدی سکسی است. این مجموعه علاوه بر مجموعه های Skims Fits Everybody ، شامل بندهای راحتی ، سوتین ، دستبند و کمسی راحت و چاپلوس است که در رنگ های مشکی ، رژگونه ، خنثی و قرمز و اندازه های XXS تا 4X وجود دارد.

اگر می خواهید برخی از صمیمیت ها را به کمد لباس خود اضافه کنید ، می توانید اکنون به لیست انتظار در وب سایت Skims بپیوندید یا صبر کنید تا محصولات در 14 فوریه ، ساعت 9 صبح PST به طور رسمی برای خرید در دسترس قرار گیرند. در پیش رو ، نگاهی به تصاویر مبارزات انتخاباتی که خواهران کارداشیان-جنر در آن نقش دارند ، انجام دهید و به خواندن ادامه دهید تا تصمیم بگیرید که کدام قطعه را مورد توجه قرار داده اید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>