خط وظیفه: جکی لاورتی کی بود و چگونه مرد؟

[ad_1]

در آخرین قسمت از خط وظیفه، هم AC-12 – و هم طرفداران AC-12 – از کشف مکاشفه ای در رابطه با شخصیتی که از سری یک تاکنون گم شده است ، شوکه شدند. جکی لاورتی آخرین بار به عنوان یک جسد یخ زده دیده می شد ، که به طور غیررسمی در یک فریزر قرار داشت. بینندگان می دانستند که او مرده است ، با این حال ، برای AC-12 ، او گم شده بود و احتمالاً مرده بود ، اما هیچ سرنخ قابل توجهی در مورد محل نگهداری وی نداشت.

خط وظیفه با بافتن ماهرانه شخصیت های قبلی و خطوط داستانی در سری های جدید و خارج از آن شناخته شده است ، و پس از چنین مدت طولانی غافلگیرکننده ای بود که سرانجام شاهد برتری محکمی بود که به طور بالقوه می تواند قوس داستان جکی لاورتی را به پایان برساند. شخصیت او در همان سری اول بسیار چشمگیر بود خط وظیفه – پس از رانندگی انفجاری این برنامه در زندگی ما در سال 2012 – و اگر سرتان را می خراشید تا بخاطر بسپارید که جکی در برنامه های غالباً پیچیده نمایش کجا قرار می گیرد ، در اینجا شرح کامل شما از کسی است که جکی لاورتی بود و ارتباط او با جریان فعلی خط داستان.

جکی لاورتی کی بود؟

جکی لاورتی (جینا مک کی) یک توسعه دهنده و تجارت موفق در زمینه دارایی بود که با شخصیت اصلی سریال DCI Tony Gates (لنی جیمز) رابطه داشت. وی مدیریت شرکت Laverty Holdings را بر عهده داشت ، یک شرکت توسعه املاک تجاری و مسکونی ، و همچنین مدیریت چندین مشاغل کوچک ، دکه های بازار و میخانه ها. چند تا از مشاغل كوچكی كه وی مدیریت می كرد (از جمله یك آرایشگر در ماس هیث كه چندین بار در طول سری اول حضور داشت) ، به عنوان جبهه پولشویی مواد مخدر توسط رئیس جرایم سازمان یافته تامی هانتر و تیمش مورد استفاده قرار گرفت.

هنگامی که در مورد رابطه آنها پس از کشف رابطه سedال شد ، گیتس اعتراف کرد که سالها پیش ، جکی اولین عشق او بوده است. او کاملاً عاشق او شده بود و پس از شش ماه خواستگاری کرد ، اما پس از پایان نامزدی دلشکسته شد و او را برای مرد دیگری رها کرد ، که به سرعت ازدواج کرد. گیتس یک خانواده خانوادگی وفادار و دارای دو دختر بود که سالها بعد با جکی روبرو شده بود و هر دو رابطه خود را از سر گرفتند و هر دو با وجود اینکه می دانستند اشتباه است ، پایان دادن به آن مشکل است.

نقش جکی در خط داستانی سریال یک چه بود؟

حسابدار جکی ، گورجیت پاتل ، متوجه می شود که جکی برای OCG (گروه جرایم سازمان یافته) پولشویی می کرده است ، و او را با ماشین خود اداره می کند تا سکوت کند. وقتی او خبر از وحشت زدگی ماشین خود را به سرقت برد ، اوضاع بهم ریخته و سرازیر شد و به گیتس گفت که در حالی که مست به خانه می رانده به یک سگ برخورد کرده است.

گیتس وقتی مشخص شد که جکی واقعاً شخصی را کشته است ، ناگزیر مشکوک شد و با شرکت در تحقیقات درباره این ضربه و فرار که منجر به حذف مدارکی علیه وی شد ، توجه را به خود جلب کرد. سرانجام او حقیقت را کشف کرد: اینکه او به عنوان یک پولشویی برای OCG عمل می کرد.

جکی لاورتی چگونه درگذشت؟

لاورتی و گیتس یک شب را با هم می گذراندند که زنگ خانه به صدا درآمد. مردان نقابدار وارد دارایی جکی شدند و گلوی او را در آستان خانه شکاف زدند ، قبل از آن که با بی رحمی سر گیتس را بزنند. وی به هوش آمد و تلاش کرد تا وی را برای قتل او ، با چاپ اسلحه قتل هنگام بیهوشی دراز بکشند ، استفاده کند تا از او برای سیاه نمایی استفاده کند. بعدا توسط خود OCG ربوده شد ، جسد جکی را در یک فریزر در یک ساختمان غیرمجاز نشان داد. بعداً سعی می کند او را بازیابی کند ، اما متوجه شد که OCG قبلاً آن را منتقل کرده است.

در فرآیندی که اکنون می دانیم “cuckooing” نامیده می شود ، به لطف سری 6 ، OCG از آپارتمان تری بویل (با بازی الیوت روزن در سریال یک و تامی جسوپ پس از آن) به عنوان پایگاه خود استفاده می کند ، جسد جکی را مخفی می کند فریزر او مشکلات یادگیری تری او را به هدفی آسان تبدیل می کند که توسط OCG دستکاری می شود و آنها می توانند از خانه او برای کارهای خلاف قانونی خود استفاده کنند.

چه اتفاقی برای بدن جکی بعد از سریال یک افتاد؟

سری یک با باز ماندن پرونده جکی و ناشناخته ماندنش به نتیجه می رسد. بدن او در طول سری 5 ، زمانی که رایان پیلکینگتون (گریگوری پایپر) ، لیزا مک کوئین (روچندا سندال) و میروسلاو مینکوویچ (تومی می) ، به تری دیدار می کردند ، ظاهر مختصری داشت. مینکوویچ در حالی که به دنبال غذا می رود ، فریزر را باز می کند تا بدن جکی را هنوز در داخل بدن نشان دهد. و در یک لحظه باورنکردنی تاریک ، هنگامی که بدنش را نشان می دهد با صدای بلند می خندد و می پرسد “آیا او هنوز آنجاست؟” نشان می دهد که او سالها در آنجا فراموش شده است. سپس جسد وی در پایان سریال 5 در کنار مک دید و شرکت Breakers Yard ، در کنار جسد افسر مخفی جان کوربت (استفان گراهام) ظاهر می شود.

سریع به سریال 6 می رود و تری بویل به ظن قتل روزنامه نگار Gail Vella (Andi Osho) ، که مرکز اصلی تحقیقات این سریال است ، دستگیر شده و در خانه او جستجو شده است. همیشه یک قدم جلوتر ، اتاق OCG کاملاً تمیز شده بود (فقط شواهدی برای جریمه تری در قتل گیل باقی مانده بود) و سالهاست که یخچال فریزر بدن جکی را دفع می کرد.

در قسمت 3 از سری 6 ، فریزر در حیاط قراضه ظاهر شده است ، و پزشکی قانونی یک جوراب برای DNA پیدا شده در داخل آن را با جکی کشف می کند. علامت تعجب و جهش توسط سرپرست هاستینگز (آدریان دونبار) و تیمش در این خبر.

کشف بدن جکی لاورتی برای آینده نمایش چه معنایی دارد؟

به نقل از سرپرست هاستینگز ، “این همه چیز است” ، (اگرچه ، بدون شک موانع زیادی برای تبدیل شدن آن به همه چیز وجود دارد تا در نهایت OCG را ناخن بزنیم و H دست نیافتنی را پیدا کنیم). از نظر هاستینگز ، AC-12 اکنون می تواند با تری بویل مصاحبه کند ، و شواهدی از فاخته و دستکاری ایجاد کند ، و او را وادار به شناسایی و هدایت آنها به اعضای مهم OCG و پایین آوردن آنها کند. این همچنین می تواند منجر به کشف رایان پیلکینگتون شود – اگر تری احساس کند که اکنون ایمن است که حقیقت را در مورد درمان خود از طریق OCG بیان کند ، رایان عضو اصلی است و همچنین تلاش می کند تا او را در قسمت آخر غرق کند. مشتاق باشید.

کشف شواهدی از محل نگهداری بدن جکی لاورتی ، مطمئناً یک طرح جالب و کاتالیزور برای پیشبرد داستان است. تصور اینکه چگونه ممکن است با پیچ و تابهای ناشی از نفس نفس زدن ، خط داستانی را تحت تأثیر قرار دهد ، خیلی آسان نیست.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>