خط وظیفه: DCS پاتریشیا کارمایکل کیست؟

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 13/04/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 5 (No. n / a) - نمایش های عکس : * برای انتشار UNIL 00: 01HRS ، سه شنبه 13 آوریل ، 2021 * Carmichael (ANNA MAXWELL MARTIN) - (C) World Products - عکاس: Screen Grab

روز یکشنبه ، سرپرست کارآگاه ، پاتریشیا کارمایکل (آنا ماکسول مارتین) بازگشت سریعی به قسمت 5 سریال 6 خط وظیفه. او با اعتماد به نفس بی سر و صدا و خصومت مغرورانه و متعصبانه خود ، مطمئناً نیرویی است که باید حساب شود. روشن است که یک مسیر روشن است زیرا یک شخصیت بیننده دوست دارد از آن متنفر باشد ، این اولین بار نیست که DCS Carmichael در این نمایش ظاهر می شود. اگر نیاز به بازنگری دارید ، در اینجا همه آنچه درباره شخصیت و حضورهای قبلی او و اینکه ظاهر شدن او برای آینده این سریال چه معنایی دارد ، باید بدانید.

DCS Carmichael ابتدا با خونسردی و خونسردی در خط وظیفه در طول سری پنج ، هنگامی که او به عنوان رئیس AC-3 ، او را به عنوان بازپرس مستقل در مورد فساد احتمالی تصور می شود توسط سرپرست تد هاستینگز (آدریان دونبار) انجام وظیفه کرد. وی شناخته شده است که یک افسر باتجربه مبارزه با فساد اداری است ، که در سن جوانی به درجه ارشد خود رسیده است ، با این مفهوم که در این مسیر سریعاً به سمت موقعیت هدایت می شد تا رئیس اداره مبارزه با فساد در این کشور شود. مشرق East Midlands.

بازگشت به توطئه های همیشه پیچیده ای که LOD به شهرت رسیده است ، در طول سری پنج ، مشاور حقوقی ارشد فاسد ، گیل بیگلو (پولی واکر) – که در لیست حقوق و دستمزد گروه جرایم سازمان یافته (OCG) بود – برای تهیه برنامه هاستینگز برای تعدادی تلاش کرد کارهای نادرست در كنار دو یار یارانش ، دی میشل برندیس (لورا الفینستون) و گروهبان تینا ترانتر (ناتالی گاوین) ، DCS كارمایكیل وارد قسمت 5 ، قسمت 5 شد و مصمم بود كه به دلیل جرایمی كه بیگلو برای وی تنظیم كرده بود ، هاستینگ را متهم كند. با توانایی ترساندن یک اتاق در سکوت با یک جمله بی سر و صدا تهدیدآمیز ، کارمایکل توانایی خود را برای حکمرانی با یک میله آهنی به سرعت مشخص کرد و در اخراج DS Arnott (مارتین کمپوستون) و DI Fleming (ویکی مک کلور) وقت تلف نکرد.

از طریق مصاحبه های DCS کارمایکل با هاستینگز بود که بینندگان در مورد ارتباط گافر با جان کوربت و مادرش آن ماری مک گلیس ، که دومی هنگام بازی هاستینگز رایانه شخصی در اولستر ، در دهه 80 بود ، به عنوان مخبر پلیس عمل می کرد. کارمایکل با موفقیت موفق شد هیستینگز را به یک “رابطه” ، که به گفته وی افلاطونی بود ، بپذیرد و بدون تردید تحت فشار قرار داد تا او خلاف آن را بپذیرد. وقتی فلینگ و آرنوت موفق به فهمیدن اینکه این گیل بیگجلو بود که به عنوان بخشی از “بازیگر” کارل می کرد ، مایکل مجبور شد که ادعاهای جدی علیه او را مرتکب شود ، در حالی که هاستینگز را به یک خراب کننده لرزاند. ربع H “(سومین عضو شناسایی شده) ، و احتمالاً پس از انتقال کلیه اطلاعاتی که در مورد OCG در ازای مصونیت می داند ، برای محافظت در آنجا حضور داشت.

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 13/04/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 5 (No. n / a) - نمایش های عکس : * برای انتشار UNIL 00: 01HRS ، TUESDAY سیزدهم آوریل ، 2021 * Carmichael (ANNA MAXWELL MARTIN) - (C) World Products - عکاس: Screen Grab

بمب Biggeloe کارمایکل را مجبور کرد پرونده را در برابر Hastings رها کند ، در حالی که بیرون از منزل سخت شده او لحظه ای دندان گرفت وقتی که مشخص شد یکی از تیم خودش ، Tranter ، هنگامی که قصد داشت Biggeloe را در توالت بکشد ، خم شده است. ما باید باور کنیم که اجبار برای رها کردن پرونده هاستینگز به زور ، و داشتن یک عضو تیم خمیده ، خجالت بزرگی برای کارمایکل بود و او هنوز هم واقعاً معتقد بود که هاستینگز فاسد است. او اکنون به دلیل احتمال بالقوه انحلال و ادغام با واحدهای دیگر ، به AC-12 احضار شده است و مانند یک شرور باند پوزخند می زند. سطح کلاهبرداری که هنگام ورود به دفاتر AC-12 از او خارج شد ، نشان می دهد که هنگامی که هاستینگز بازنشستگی اجباری خود را شروع می کند ، ممکن است در صف مسئولیت واحد تازه تشکیل شده ضد فساد باشد. او مطمئناً وقت خود را برای لغو نظارت دقیق خود (که می تواند پیامدهای جدی برای کیت داشته باشد) از دست داد ، و شروع به زنگ زدن در مورد کاهش بودجه کرد ، مطمئناً گویا او مسئول این مکان بود. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا او اکنون در راس مبارزه با فساد است یا خیر ، و چرا این شغل به او داده شده است.

به عنوان یک قاچاق اطلاعات جالب ، افزایش هوشمندانه های توییتر در حال حاضر کارمایکل را به عنوان آخرین قطعه گمشده “چهار نفر H” صدا می کند. بالا رفتن سریع او از طریق صفوف باعث شده است که این ذهنیت ها ناشی از ارتباطات فاسد درون نیرو باشد ، به طوری که بینندگان سریعاً متوجه می شوند که علی رغم اعتراض هاستینگز به اینچ بودن آنها ، به نظر می رسد او با خاموش کردن AC-12 بسیار عجله داشته است. به دور از پایین آوردن آدمهای بد مرکزی که آنها سالها دنبال آنها بودند.

نظریه دیگری اشاره به خطی دارد که دیگر مشاور حقوقی خمیده ، جیمی لاکول (پاتریک بلادی) ، هنگامی که با رمزآمیز به آرنوت گفت “بیشتر در ادعای نژادی بنگرید” ، برای یافتن انگیزه ای برای قتل گیل ولا (آندی اوشو) اشاره کرد. این در حال حاضر برای آرنوت گیج کننده معنایی ندارد ، اما کمبودهای توییتر نتیجه گرفته اند که “ادعای نژاد” برای “کارمایکل” یک اناگرام است ، فقط یک حرف از آن کم است – “H” (اگرچه ، او همچنین می توانست به مرگ سیاه اشاره کند) معمار لارنس کریستوفر ، که توسط یک باند جوانان سفیدپوست به قتل رسید ، جنایتی که متعاقباً توسط پلیس بدرفتاری شد و تحت پوشش قرار گرفت). ما علاقه مند خواهیم دید که آیا این آخرین قسمت از کار کارآگاهان خانه محقق می شود یا خیر.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>