خط چشم Neon Blackpink Just Ticked با برچسب های سرگرم کننده

[ad_1]

هنگام بازدید از لس آنجلس طی هفته گذشته یا گل سرخ و جنی، اعضای گروه محبوب K-pop بین المللی سیاه چاله، فقط با DJ خواهر دو نفری Simihaze همراه شد. سیمی و هازه خدرا در اینستاگرام مشترک خود تصاویری از یک بازی تفریحی با ستاره های کی پاپ منتشر کردند. آرایش هر چهار نفر به همین مناسبت اتفاقاً یک عنصر مشترک داشت: خط چشم نئون.

خطوط آهک الکتریکی بر چین و چروک های روزه تأکید می کردند ، در حالی که صورتی گرم در بالای جنی قرار داشت. هر دو با بالهای کبالت پر جنب و جوش Haze و آستر گرافیکی لیمو فلورسنت سیمی هماهنگی داشتند. خوشبختانه برای ما در خانه ، ما نیازی به دسترسی به یک آرایشگر شگفت انگیز نداریم تا همان جلوه تابستانی جالب را به درهای ما برساند. تمام آنچه که واقعاً به آن نیاز دارید Simihaze Beauty جدید است Eye Sticker Book. اکنون می توانید آنها را با پرداخت 55 دلار در سایت simihazebeauty.com خریداری کنید.

ماه گذشته ، دوقلوها اولین خط خود را با خط معروف و خط چشم های خط چشم نئون و هولوگرافی وارد دنیای زیبایی کردند. هر کتاب برچسب دارای چهار برگ اشکال بالدار است ، از جمله مواردی که اعضای Blackpink و Simihaze برای ملاقات خود روی آنها چسبیده اند ، اما نه محدود به آنها. تمام کاری که زنان موسیقی باید انجام می دادند ، پوست کندن و چسبیدن بود تا آرایش چشم خود را در عرض چند ثانیه هماهنگ کند – و این کار را می توانید با بسته عکس برگردان بازیگوش Simihaze انجام دهید.

ما همچنین طرفداران برچسب های Facelace Ultra Voltage برای یک فضای مشابه هستیم که دستیابی به آن به همان سادگی است. شما همچنین می توانید با بهترین کرم های 24 ساعته کرم رنگ نئونز بهترین و برنده زیبایی Danessa Myricks Beauty Colorfix نقاشی کنید.

اکنون ما را عذر می دهیم در حالی که ظاهر مطابق خود را ایجاد می کنیم و وانمود می کنیم که به بازی نیز دعوت شده ایم.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


بیشتر بخوانید درباره Blackpink:


اکنون ، Awkwafina را ببینید که 9 کار را که قبلاً هرگز انجام نداده است امتحان می کند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>