خواننده تیانا بلیک در مصاحبه سفر و تأثیرگذاری خود

[ad_1]

دنیا توسط مردسالار اداره می شود. این همان چیزی است که تیانا بلیک ، خواننده جامائیکایی-ایرلندی ، معتقد است و وقتی صحبت از صنعت موسیقی می شود ، متأسفانه تفاوتی نخواهد داشت. حرفه خوانندگی بلیک از آنجا شروع شد که وی آخر هفته را در آموزشگاه معتبر BRIT گذراند و از آن زمان او در تلاش بود تا اولین میکس تیپ خود را منتشر کند. یک زن هنرمند در حال ظهور بدون شک چالش های خود را دارد و ما با بلیک درگیر شدیم تا در مورد اینکه سفرش تاکنون به این صنعت چگونه بوده است و در مورد او چه صحبت کنیم صحبت کنیم.

وقتی صحبت از زن بودن در صنعت می شود ، بلیک گفت که “قطعاً از گذشته تغییر کرده است. در حال حاضر تعداد بیشتری از زنان در صنعت موسیقی موفق هستند و بسیار موفق هستند ، بنابراین من فکر می کنم تغییر کرده است اما فکر نمی کنم هنوز کاملاً برابر باشد. “

از نظر مسیر خود ، بلیک همیشه می دانست که موسیقی همان چیزی است که او می خواهد دنبال کند ، اما او تلاش کرد تا از مسیر سنتی نه به پنج که بسیاری از ما در آن قرار داریم فرار کند. “مردم در واقع آرزوهای خلاقانه ندارند به طور جدی در جامعه. انتظار می رود شما به مدرسه بروید ، به دانشگاه بروید ، به uni بروید ، و سپس یک نه تا پنج عادی بگیرید. وقتی احساس خود را نسبت به خانواده و مادر گفتم ، همه آنها حمایت می کردند. بیشتر افراد بیرون ، افرادی که من نمی شناختم و فکر نمی کنم این مسئله را جدی گرفته باشند “، این خواننده به POPSUGAR گفت.

کار حرفه ای بلیک به دلیل یک دوست خانوادگی آغاز شد که به یک نماینده A&R (هنرمندان و رپرتوار) مستقر در ایالات متحده برخورد کرد که در آن زمان به لندن می رفت و در 16 سالگی بلیک را با اولین مدیر خود ارتباط برقرار کرد. در نهایت ، همان نماینده A&R خودش را شروع کرد برچسب اینجا در انگلستان است ، بلیک چگونه توانست تیم خود را شروع کند. “سعی در تلاش برای مثبت ماندن سخت بود ، و ورود موسیقی به عنوان یک صنعت واقعاً دشوار است” ، این خواننده با بیان اینکه “من واقعاً خوش شانس هستم ، زیرا قادر به انجام این کار به صورت تمام وقت هستم ، گفت:” هرگز نمی دانستم که آیا به جایی می رسم که بتوانم. ”

وی درباره موضوع تأثیرات بلیک گفت که مادرش در بالای لیست او است. خود خواننده ، او اغلب یک بلیک جوان را به جلسات استودیویی می برد که به ناچار عشق او به موسیقی را از همان ابتدای زندگی شروع می کند. R&B ژانری است که بلیک بیشتر خود را در آن می بیند و مخصوصاً دهه 90 و اوایل سال 2000 است که او را از نظر موسیقی الهام می بخشد و برندی الهام نهایی او است.

مانند بسیاری از ما ، بلیک از قفل قفل استفاده کرد و فرصتی برای استراحت روز به روز و در نهایت ، یادگیری مهارت های جدید استفاده کرد. این خواننده توضیح داد: “این برای من موج از بین رفته است ، من آن را دوست داشتم و بعد از آن متنفر شده ام.” جدا از اینکه مشغول بازی و تلاش برای کار کردن است ، بلیک یکی از بسیاری از موزیسین هایی است که توانسته استودیویی را در خانه های خود راه اندازی کند ، بنابراین او در سراسر همه گیرا قادر به نوشتن و ضبط موسیقی است. رسانه های اجتماعی نیز سهم خود را ایفا کرده اند ، اما برای او “این نوعی هدیه و نفرین است ، و در قفل واقعاً بسیار سخت بوده است. من فکر می کنم همه سعی در خسته کردن هر خیابان از رسانه های اجتماعی برای تلاش و تعامل دارند ، و با مردم ارتباط برقرار کنید و می تواند طاقت فرسا باشد. ”

با نگاه به آینده ، بلیک امیدوار است که اولین میکس تیپ خود را در ماه ژوئن منتشر کند و در اسرع وقت به اجرای زنده خود بازگردد. وی توضیح داد: “من واقعاً از انتشار اولین کار خود بسیار هیجان زده هستم ، اما پس از آن واقعاً می خواهم کارهای زنده انجام دهم و در صحنه راحت تر می شوم” ، و توضیح داد که “تجربه زنده غیر قابل مقایسه است. فقط با گوش دادن به موسیقی بسیار متفاوت است. این یک تجربه کامل است ، من واقعاً آن را از دست می دهم. “

منبع تصویر: دیوید کوین

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>