داستان دستیار: آیا خرداد به زندان می رود؟

[ad_1]

عکس تا تاریخ 16 ژوئن 2021 برای استفاده به کار گرفته شده است. The Handmaid's Tale -
هر وقت احساس کرد همه چیز برای ژوئن آزبورن پیش خواهد رفت سرگذشت ندیمه، همیشه چیزی از بین می رود تا احساس امید ما را از بین ببرد. فینال فصل چهار با عنوان “The Wilderness” هیچ تفاوتی ندارد و این اقدامات ژوئن در آخرین لحظات اپیزود است که می تواند او را برای یک فصل سخت پنجم آماده کند. اما همه اینها برای آینده ژوئن چه معنایی دارد؟ مشخص می شود که خرداد ماه سقوط فرمانده فرد واترفورد خواهد بود ، پس از آنکه مشخص شد وی می تواند آزاد شود زیرا دولت کانادا علیه او اتهامات را کنار گذاشته است.

جون از فرد در زندان دیدن می کند ، و باعث می شود او فکر کند که برنده شده است ، اما او بعدا به لوک می گوید که او فرد را “روی دیوار لعنتی” قرار خواهد داد. در آخرین تلاش برای اطمینان از اینكه فرد بدون اسكات رها نمی شود ، كارگزاران خرداد در معامله ای بین مارك توئلو و فرمانده لارنس برای آزادی 22 زن مقاومت در ازای بازگشت فرد به جلعاد توافق کردند. به محض ورود ، فرد را به جنگل بردند و گزینه مرگ با اسلحه یا سوت را به او دادند. او باور ندارد که ژوئن او را خواهد کشت ، او سوت را انتخاب می کند و توسط ژوئن و دیگر فرارهای گلیاد تعقیب می شود و به طرز وحشیانه ای به قتل می رسد.

لذت او کوتاه است زیرا لوک ، همسرش ، متوجه می شود که چه کار کرده است. وی در پاسخ گفت: “ببخشید. فقط پنج دقیقه به من فرصت بدهید تا من بروم.” نظرات ژوئن در مورد لوک باعث شد بسیاری از طرفداران فکر کنند که آیا منظور آنها این است که او به طور کلی لوک را ترک خواهد کرد یا اینکه می داند لوک او را به مقامات تحویل می دهد ، در نتیجه زندان یا بدتر از آن است. در حالی که در حال حاضر هیچ اشاره ای به زندان نشده است ، اما فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا او در همان ابتدای فصل آینده جایی است که او به پایان می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>