داستان پشت موی سر شاهزاده خانم دیانا

[ad_1]

منبع تصویر: گتی

در حالی که کیت میدلتون و مگان مارکل با انفجارهای بلند و براق خود “موهای سلطنتی” را دوباره تعریف کردند ، در دهه 90 ، لیدی دیانا به عنوان شاهزاده خانم کوتاه مو (و شاهزاده خانم واقعی) سلطنت عالی را بر عهده گرفت. هنوز هم تا به امروز ، مدل موی موی سر شاهزاده خانم دیانا افسانه ای است ، اما همانطور که مشخص شد ، مدل موی کوتاه کوتاه او در واقع یک کار کاملاً تکانه ای بود.

در آخرین قسمت از Vogueسریال های YouTube Vogue Visionaries، سام مک کایت ، که آرایشگر شخصی شاهزاده خانم ولز در دهه 90 بود ، در مورد چگونگی شروع همه چیز صحبت کرد وقتی که تیم او تصمیم گرفت موهای شانه او را با استفاده از تیارا برای سال 1990 در یک حباب مصنوعی قرار دهد Vogue پوشش. پس از پایان تیراندازی ، پرنسس دایانا سوالی را که آرزوی شنیدن آرزوها دارد ، از مک کایت پرسید: اگر آزاد باشید ، با موهای من چه می کنید؟ و پاسخ برای مک کونایت بدون هیچ مشکلی بود.

مک کایت در این ویدئو گفت: “من گفتم ،” من همه چیز را قطع می کنم و دوباره شروع می کنم “. “اوایل دهه 90 بود و در آن زمان بود که من نمایش ها و جلدهای زیادی را اجرا می کردم و بسیاری از دختران موهای کوتاه داشتند و ما از دهه 80 بزرگ به سمت تیز حرکت می کردیم ، آندروژین تر ، شیک تجاری دهه 90 “.

و پرنسس دیانا به او اجازه داد ، بسیار متعجب شد. مک کایت گفت: “خوب ، چرا الان فقط آن را قطع نمی کنی؟” “بنابراین من آن را قطع کردم ، و ما هرگز به عقب نگاه نکردیم.”

مک کایت همچنین در خاطرات 2018 خود درباره روز تاریخ سازی صحبت کرده است مو توسط سام مک کایت و جزئیات بیشتر در مورد رابطه نزدیک او با پرنسس دیانا ، که همه چیز با آن قطع آغاز شد. باور اینکه چنین تصمیمی لحظه به لحظه می تواند چنین تأثیر بسزایی در تاریخ زیبایی داشته باشد دشوار است ، اما مک کایت و پرنسس دیانا اثبات آن هستند.

مصاحبه کامل با مک کایت را در زیر مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=JMKgMyb17 بدون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>