دالی پرتون برای تولد همسرش جلد پلیبوی خود را در سال 1978 بازآفرینی کرد

[ad_1]

برخی از اخبار که کاملاً کسی را شوکه نخواهد کرد: دالی پرتون در اینجا حضور دارد و همچنان به عنوان یک الگوی نمادین شایان ستایش است. خواننده و خیرخواه افسانه ای کانتری روز سه شنبه ویدیویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت تا به هوادارانش اطلاع دهد که چگونه تولد همسرش را جشن گرفته است و در این راه ، اهداف جدید روابط و زیبایی را برای تقریباً همه تماشاگران تعیین کرد.

پرتون با اشاره به این واقعیت که او مشکی قابل تشخیص فوری پوشیده است ، می گوید: “روز تولد شوهر من کارل است ، و شما احتمالاً از خود می پرسید که چرا من اینگونه لباس پوشیده ام.” پلیبوی بلند شدن اسم حیوان دست اموز “خوب ، این برای تولد شوهرم است. یادتان باشد چند وقت پیش ، من گفتم كه قرار است در این صحنه ژست بگیرم پلیبوی مجله در 75 سالگی بود. خوب ، من 75 سال دارم ، و آنها دیگر مجله ای ندارند ، اما شوهرم همیشه جلد اصلی را دوست داشت پلیبوی

اشاره پرتون به معروف خود در سال 1978 است پلیبوی جلد ، جایی که او یک کت و شلوار اسم حیوان دست اموز به تن دارد که کاملاً شبیه کت و شلواری است که در این ویدئو از آن استفاده می کند.

“او بعد از 57 سال هنوز فکر می کند من جوجه داغی هستم و قصد ندارم در این مورد با او صحبت کنم. و امیدوارم که او موافق باشد. نظر شما چیست؟” آیا شما حتی می خواهید بپرسید ، دالی ؟! “به هر حال ، کاری که من برای تولد او انجام دادم – من با این لباس کوچک عکسبرداری کمی انجام دادم و یک پوشش ساخته شده از دالی جدید یا پیر دالی جدید و در اولین مورد ، این را به خاطر می آورید؟ من به نوعی یک کره کوچک بودم. خوب ، من الان پنیر رشته ای دارم ، اما احتمالاً او فکر خواهد کرد من پنیر خامه ای هستم. ”

پرتون ادامه می دهد که می خواهد شوهرش را با آواز خواندن با لباس اسم حیوان دست اموز برای او غافلگیر کند – و یک عکس نشان می دهد که او یک عکس کنار هم از ظاهر 1978 و 2021 را به او ارائه داده است. “پس شما چه فکر می کنید؟ شما فکر می کنید پلیبوی باید حداقل هزینه عکسبرداری را به من پرداخت کنم؟ من می پرسم. ”

صادقانه، پلیبوی اگر از ما س askال می کنید باید برای نسخه های ویژه تمام دالی چاپ کنید.


اطلاعات بیشتر در مورد دالی پرتون:


اکنون بزرگترین لحظات موی دالی پرتون را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>