دالی پرتون به نظر می رسد زیبایی مورد علاقه خود را در همه زمان ها به اشتراک می گذارد – دیدن عکس ها

[ad_1]

به دالی-ایزه این هدف اصلی هر لباس ، مدل مو و آرایش است دالی پارتون در 60 سال گذشته پوشیده است (به نظر می رسد بسیار جالب است). وقتی او دست به یک روند زیبایی می زند ، نکاتی را مطرح می کند تا شخصیت “شیطان ، درخشان ، سرگرم کننده” خود را به آن تزریق کند – از این رو ، دالی-ایز. به این ترتیب او در طول زندگی حرفه ای خود نسخه ای از موهای بلوند سفید و بلوند ، لبهای پر رنگ و ناخن های اکریلیک مایل با طول زیادی را حفظ کرده است ، در حالی که هنوز هم مهم نیست ، مهم نیست در چه دهه ای باشد. این کاملاً متمایز از دالی است که هیچ کس دیگری حتی نمی تواند سعی کند واقعی آن را تقلید کند زیرا آنها احتمالاً از همان شوخ طبعی ، استعداد جنوبی و استعداد بزرگتر از زندگی برخوردار نیستند.

از قضا کافی است ، اصالت پرتون در همه موارد ساختگی ای است که او می پوشد – فقط خودتان از او بپرسید. “من کمی دست کوتاه و لجن دارم ، بنابراین مطمئناً ناخن های بلندی خواهم داشت ؛ من کوتاه هستم ، بنابراین کفش های پاشنه بلند می پوشم ، و موهای من آنچه را که می خواهم انجام نمی دهند ، بنابراین می پوشم کلاه گیس ، “او قبلاً به شوخی گفت جذابیت. “من ممکن است مصنوعی باشم ، اما از نظر اهمیت واقعی هستم – درست در قلبم.”

سیر تکامل زیبایی ظاهری پرتون ، تصویری کامل از چگونگی باقی ماندن او در هسته اصلی خود علی رغم آزمایش های بسیار زیاد در زمینه آرایش و آرایش است. در زیر ، این نماد ما را از طریق 10 بهترین لحظه زیبایی او از دهه 1960 تا تمام امروز ، رد می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>