دالی پرتون عطر و عطر خانگی خود را در بهار 2021 راه اندازی خواهد کرد: جزئیات

[ad_1]


این پست در ابتدا در 11 دسامبر سال 2020 ظاهر شد:

دالی پرتون یکی از بارزترین نمادهای زیبایی در قرن های 20 و 21 است ، و به طور قابل توجهی ، طرفداران مدت ها است که از خواننده ، ترانه سرا ، نیکوکار و فیلسوف (بله ، من آن را گفتم) درخواست خط زیبایی خود را دارند. آرایش دالی را به ما بدهید، آنها گریه می کنند. ما را با پرتون مبارک کنید ناخن های فشار داده شده، آنها التماس می کنند. هنگامی که وی اخیراً گفت ، پرتوی امید ابرها را شکست جذابیت، “روزی می خواهم خط کلاه گیس و تکه های موی خودم را داشته باشم.” بنابراین نیازی به گفتن نیست ، ما مشتاقانه منتظر اعلامیه رسمی بوده ایم.

خب ، در واقع یک اعلامیه رسمی اعلام شده است ، اما تلاش بزرگ دالی پرتون در زمینه زیبایی بیزینس ، مجموعه مو ، آرایش یا ناخن نیست که تصور می کنیم باشد. در عوض ، پرتون خط عطر خود را در بهار 2021 راه اندازی کرده است – و ما نمی توانیم صبر کنیم تا بوی افسانه بوییم.

در این مرحله ، ما چیز زیادی در مورد بوی رایحه نمی دانیم ، اما می دانیم که احتمالاً در قالب های متنوعی ارائه خواهد شد. استیو مورموریس ، مدیرعامل Edge Beauty – شرکتی که قرارداد صدور مجوز را امضا کرده است – به گفت: “ما می دانیم که مردم دوست دارند مو ، لباس ، خانه و همچنین پوست خود را معطر کنند.” جنگ جهانی دوم. او می گوید آنها “در حال کار بر روی چندین فرم بویایی هستند.”

مورموریس می گوید Edge Beauty همچنین به دنبال خرده فروشی های بالقوه است. وی گفت: “ما در حال بررسی کانال های توزیع هستیم که از خرید تلویزیونی گرفته تا فروشگاه های زنجیره ای ویژه ، داروخانه ها و بازار گسترده” را شامل می شود. جنگ جهانی دوم.

همانطور که گفتگوی اخیر ما با پرتون تمایل وی برای راه اندازی یک خط کلاه گیس را نشان داد ، به نظر می رسد که عطر ممکن است به همان اندازه از اولویت برخوردار باشد. پرتون در بیانیه ای گفت: “عطر همیشه نقش مهمی در زندگی من داشته است – من هر روز از ترکیب رایحه های شخصی خود استفاده می کنم.” جنگ جهانی دوم. “توسعه نام تجاری و رایحه خودم با Edge Beauty یک تجربه شگفت انگیز بوده است و من مشتاقانه منتظر تبدیل شدن به یک بخش بزرگ از جامعه عطرها هستم.”


اطلاعات بیشتر در مورد رایحه های افراد مشهور:


اکنون دالی پرتون را در مورد بحث درباره تکامل زیبایی خود تماشا کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>