دختران آهنگ های آلیشیا كیز را می خوانند TikTok Video

[ad_1]

tomcoverlytour

هرکسی را دوست دارد که آواز بخواند AGaliciakeys #girlonfire #sing #singing #music #careeradvice #poolgirl #talentedkids #aliciakeys #coversong #viral

sound صدای اصلی – ♣ ️ ♦ Ill Illusionist ♠ ️ ♥ ️

آنی کاورلی ، یک کودک 8 ساله از پنساکولا ، فلوریدا ، لوله های جدی دارد! در یک ویدئوی دل انگیز که در TikTok پیچیده است ، پدر آنی ، تام ، در حالی که استخر را تمیز می کرد ، مخفیانه آواز “Girl On Fire” توسط آلیشیا کیز را ضبط کرد و اجرای او باورنکردنی است.

تام به POPSUGAR گفت: “مامان آنی یک خواننده است.” “ما هیچ تصوری از او نداشتیم تا اینکه من آن روز صدای تمیز کردن استخر را شنیدم. آنی علاقه زیادی به موسیقی دارد و هنرمندان موسیقی را از ژانرهای مختلف و دهه ها می شناسد. او عاشق موسیقی و رقص است.”

با توجه به عملکرد افتادن فک او – استفاده از شبکه استخر به عنوان میکروفون نکته خوبی بود! – ما تعجب نکرده ایم که این کلیپ تاکنون 1.7 میلیون لایک در TikTok جمع کرده است. در حقیقت ، این ویدیوی شیرین حتی توجه آلیشیا را نیز به خود جلب کرد که وقت خود را صرف کرد و نظرات خود را تحت تأثیر قرار داد. “من این را دوست دارم !!! مادر بخوان !!!” او گفت. “شما شگفت انگیز هستید !! و شما در آتش هستید !!!!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>