دختر پاول واکر ، میدو ، اولین ساخته اولین باند خود را

[ad_1]

“میزو واکر در حال قدم زدن در صحنه مد است. پس از حضور قبلاً در دفترچه جستجوی Proenza Schouler و امضای قرارداد با DNA Model Management در اوایل سال جاری ، مدل 22 ساله و دختر پاول واکر فقید فقط در نمایش پاییز 2021 جیوانچی در هفته مد پاریس اولین بار در پیمایش خود ظاهر شد.

این مجموعه با همگرایی از تجملات و سودمندی ، اولین مجموعه از مدیر خلاق جدید مارک ، متیو ام ویلیامز است که گفت که این طرح ها برای نشان دادن “تنش دائمی بین دو جهان” است. وی در بیانیه ای افزود ، “این یافتن معنای شخصی در شرایط دشوار است.” میدو با ایجاد یک بلیزر نامتقارن با یک بند سخت افزاری نقره ای که روی یک لباس چین دار هماهنگ با جوراب شلواری ، نیم بوت مچ پا و یک کلاچ هندسی قرار دارد ، نمایش را باز کرد.

میدو گفت که او از این فرصت احساس “سپاس بی پایان” می کند. وی در اینستاگرام نوشت: “از مت برای حمایت و عزم کامل شما متشکرم که با خیال راحت مرا از نیویورک به پاریس می رسانید.” “از همه درگیران تشکر می کنم.” نمایش کامل مد پیش رو را تماشا کنید و عکسی از لحظه بزرگ Meadow را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>