“دختر چسب گوریل” خط مراقبت از مو را راه اندازی می کند

[ad_1]

تسکا براون از شهرت ویروسی خود بیشترین استفاده را می کند. در اخباری که همه ما قطعاً باید شاهد آن بودیم ، اخیراً احساسات اینترنتی اعلام کرد که او پس از ویروسی شدن در ماه فوریه ، به دلیل پاشیدن اشتباه موهای خود با گوریل چسب ، محصولات خود را برای مراقبت از مو به نام Forever Hair راه اندازی کرده است.

داستان براون در اوایل سال جاری خبرساز شد و هزاران کاربر در شبکه های اجتماعی پس از سو closely استفاده با چسب صنعتی ، موهای او را به همان سبک بیش از یک ماه گیر انداخته و از نزدیک سفر او را دنبال کردند. همانطور که پیروان آنلاین او به سرعت صعود می کردند ، براون بیشتر تلاش های اولیه خود را برای از بین بردن چسب از موهایش در خانه انجام داد قبل از اینکه در نهایت به درمان پزشکی بپردازد. در اواسط ماه فوریه ، او توانست با یک جراح پلاستیک – دکتر مایکل اوبنگ ، صاحب یک عمل در بورلی هیلز – ارتباط برقرار کند که چسب را از طریق کوکتل موادی که باعث حل شدن آن در کمتر از چهار ساعت شده بود ، از بین برد.

این ماه ، براون خط تولید خود را از طریق اینستاگرام اعلام کرد ، جایی که در حال حاضر 674،000 کاربر دارد. طبق ویدئویی که در تاریخ 16 ژوئن به اشتراک گذاشته شده است ، یکی از اولین محصولات موجود در این نام تجاری ، روغن موی ساخته شده با روغن آووکادو و کرچک برای تحریک رشد است و این همان چیزی است که براون ادعا می کند برای رشد موهای خود و بهبودی آن استفاده کرده است. پوست سر بعد از نامزد چسب.

وی گفت: “سرانجام موهایم از دست رفت و پوست سرم آسیب دید ، اما از آن زمان به بعد ، من برای ایجاد و فرمولاسیون روغن رشد مو با متخصصان کار کردم.” “من به این روغن برای بهبودی پوست سرم احتیاج داشتم ، باید از پشت مو رشد می کردم ، باید فولیکول هایم را تحریک می کردم و علاوه بر این ، به همه چیز طبیعی نیاز داشتم.”

براون می گوید حدود دو ماه است که از این روغن استفاده می کند و نتایج بسیار خوبی را نیز دیده است. این روغن در حال حاضر در کنار اسپری موی بدون پوسته و یک ژل کنترل کننده لبه در وب سایت Forever Hair موجود است که به زودی برای خرید در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>