دختر کایلی جنر ، استورمی ، عروسک خود را در ضد آفتاب فرو برد

[ad_1]

به طور گسترده ای در میان متخصصان پوست با مجوز توافق شده است که افراد متوسط ​​باید 2 میلی گرم ضد آفتاب در هر سانتی متر مربع از پوست برای بدن استفاده کنند – در صورت تمایل حدود یک لیوان ، و نیم قاشق چای خوری به صورت و گردن. نیازی به گفتن نیست که اگر فقط یک فوت قد دارید و در واقع یک موجود زنده نیستید ، احتمالاً نیازی به آنقدرها ندارید. کایلی جنردختر ، طوفان ها، هرچند با سلامتی پوست عروسک عروسک پری دریایی کوچک خود هیچ خطر خاصی را نمی کشد.

روز سه شنبه ، 8 ژوئن ، جنر ویدئویی را به استوری های اینستاگرام خود ارسال کرد که در آن استورمی دیده می شود که دست و پایش کاملا ضد آفتاب است. این همیشه حرکتی هوشمندانه برای اطمینان از پوشاندن اندام شماست ، اما به نظر می رسد گچ و سفید Stormi نتیجه کمک به عروسک آریل به او برای محافظت در برابر آفتاب مورد نیاز است. (پری دریایی نیز به کرم ضد آفتاب احتیاج دارد.)

اینستاگرام / کایلی جنر

جنر هنگام فیلمبرداری از وضعیت نابسامان کودک سه ساله خود می گوید: “من چه گفتم ، استورمی”. “من چه گفتم وقتی کرم ضد آفتاب را به تو دادم تا دالی ات را بپوشی؟ گفتم زیاد نگذار.”

انصافاً ، Stormi در واقع خیلی روی “پوست” آریل نرفت. بیشتر ضد آفتاب ها – به نظر می رسد لوسیون ضد آفتاب Babyganics SPF 50+ – روی مو و دم عروسک قرار دارد (البته تصور می کنم این از نظر فنی نیز پوست باشد) ، البته در کف چوب و البته در کل Stormi اندامها

اینستاگرام / کایلی جنر

Stormi ، البته ، پاسخ كودكان كودكان كامل را در برابر سرزنش ملایم جنر دارد: “هوم ، ما ، می خواهم بروم دستانم را بشویم.”


اطلاعات بیشتر در مورد ضد آفتاب:


اکنون 100 سال مراقبت از آفتاب را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>