دختر کوچک در فیلم های TikTok موهای خواهر بزرگ را می کند

[ad_1]

اگر از TikTok زیبایی استفاده می کنید ، به احتمال زیاد در فیلم های Kalista Hesch و خواهر 11 ساله اش Worth برخورد کرده اید. از زمان ویروسی شدن در اکتبر سال 2020 ، این دو نفر با فیلم های موی سرگرم کننده خود 1.8 میلیون دنبال کننده در TikTok و 92.9K دنبال کننده در اینستاگرام جمع کرده اند.

در حالی که هش دوست دارد موهای خواهر کوچکش را بزند ، Worth ترجیح می دهد تا آنجا که ممکن است نقش آرایشگر را بازی کند. علاقه او به مو از 5 سالگی نشان داد ، کمی بعد که خانواده او را به فرزندی قبول کردند و او را از چین به خانه آوردند. هش به POPSUGAR گفت: “شایسته لگوس برادرم را برمی داشت و موهای همه را مسواک می زد.” اما آنها تا همین سال گذشته شروع به ارسال فیلم هایی از لحظات شیرین موی مشترک خود نکردند.

یک شب هنگامی که ارزشمند در آپارتمان هش و همسرش خوابیده بود ، هش تصمیم گرفت که یک تیک توک با خواهر کوچکش بسازد و آن را با 76 دنبال کننده خود در برنامه به اشتراک بگذارد. هش گفت: “من روز بعد در روز تولدم با بیش از یک میلیون بازدید از خواب بیدار شدم.” وی تصور کرد این یک کار یک بار باشد ، اما سه ماه بعد ، آنها به یک میلیون دنبال کننده رسیدند. وی گفت: “من نمی توانم از” همکاری “با Worth خوشحال باشم.”

از بین تمام فیلم های مویی که Worth و Hesch با هم ساخته اند و بسیار ساخته شده اند ، مورد علاقه Worth همیشه شامل اتو یا صاف کننده مو است. هش گفت: “ابزار داغ همیشه خاموش است.” چه شایسته تمرین مهارت های ساختن دم اسبی او باشد و چه استفاده از اتو مو ، این کلیپ های 30 ثانیه ای تضمین می کنند که لبخند بر لب شما می نشیند. پیش از این به چند فیلم جالب توجه آنها نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>