دختر Kaavia گابریل یونیون کیف پول والنتینو را باز می کند

[ad_1]

gabunion

نه اینکه او با کیفش بخوابد 😂 # والنتینو # ممنون # کاویا جیمز #toddlertok

sound صدای اصلی – Gab Union

کااویا جیمز با فقط 2 سال سن ، در هنر جعبه گشایی مسلط شده است. چهارشنبه ، یک توله کوچک کیف پول والنتینوی جدیدی را تحویل گرفت و مادر گابریل اتحادیه همان جا بود که عکس العمل شایان ستایش دخترش را هنگام باز کردن هدیه فانتزی گرفت. در ویدیویی که گابریل در TikTok به اشتراک گذاشت ، Kaavia قسمت بالایی جعبه را برمی دارد ، به طرز چشمگیری گاز می گیرد و می گوید: “اوه ، لباس است!” قبل از فهمیدن مواد داخل آن ، فقط کیسه ای است که بند آن را نگه داشته است. او سپس با افتخار دور کیف چرمی را که در بالای دسته قرار دارد جمع می کند و اعلام می کند ، “من یک پزشک هستم!” رویای بزرگ ، دختر – رویای بزرگ.

واقعیت مهم فیلم هنگامی است که گابریل از کااویا می خواهد کیسه را به جعبه خود برگرداند ، اما او اصرار دارد که دراز بکشد و به جای آن “بخوابد”. سلام ، اگر جدیدترین نسخه خرک والنتینو را در اختیار داشتیم ، احتمالاً همین کار را می کردیم! لوازم جانبی مطمئناً با آرم گلدان طلای “V” و فضای داخلی چرم قرمز شایسته حفاظت است. اگر به دنبال یک کیف پول تابستانی جدید هستید ، به لوازم جانبی مورد علاقه جدید کااویا در زیر نگاهی دقیق بیندازید و هر زمان که به یک انتخاب وانت احتیاج داشتید ، ویدیوی جعبه گشایی او را در بالا دوباره تماشا کنید.


کیف دستی Valentino Small Alcove (2560 پوند)


دختر Kaavia گابریل یونیون کیف پول والنتینو را باز می کند

کیف دستی والوینو کوچک آلوچین

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>