در ارتفاعات بازیگران به عدم نمایندگی سیاه پاسخ می دهند

[ad_1]

در ارتفاعات ، از چپ: کارگردان Jon M. Chu ، لین-مانوئل میراندا ، سر صحنه ، 2021. ph: Macall Polay / Warner Bros. / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

به روز رسانی: به دنبال یک جنجال آخر هفته ، در 14 ژوئن ، لین-مانوئل میراندا بیانیه ای در توییتر منتشر کرد و از آن عذرخواهی کرد در ارتفاعات‘عدم حضور سیاه و سفید در نقش های اصلی. میراندا نوشت: “من می توانم صدمات و ناامیدی ناشی از رنگ آمیزی یا احساس هنوز دیده نشده در بازخورد ها را بشنوم.” “من می شنوم که بدون داشتن نمایندگی کافی پوست تیره و آفریقایی-لاتین ، کار از جامعه ای که ما می خواستیم آن را با غرور و لذت نمایندگی کنیم ، استخراج می شود. در تلاش برای نقاشی موزاییک این جامعه ، کوتاهی کردیم. من واقعاً متاسف.”

عذرخواهی میراندا دومین تلاش او برای پاسخگویی به واکنش های فیلم است. اولین پاسخ او علامت را از دست داد ، زیرا سعی کرد بهانه ای برای عدم انتخاب کامل بازیگران فیلم باشد. ببینید او ، کارگردان Jon M. Chu و بازیگران فیلم در ابتدا چگونه به انتقادات داستان پیش رو واکنش نشان دادند.

داستان اصلی: گفتگوی پیرامون در ارتفاعات و عدم نمایش Black آن خیلی قبل از اکران فیلم در 11 ژوئن آغاز شده است. هنگامی که این تریلر برای اولین بار در دسامبر سال 2019 منتشر شد ، چندین کاربر توییتر اظهار داشتند که به نظر نمی رسید این فیلم واقعاً واقعاً در مورد محله واشنگتن هایتز واقع بینانه باشد زیرا شخصیت های پوست تیره پوست Latin Latinx در آن نمایش داده نمی شدند. نگرانی آنها در مورد ارتفاعات واشنگتن ، که یک محله عمدتا دومنیکن است ، معتبر است و مسائل رنگ آمیزی و تعصب موجود در جامعه را برجسته می کند. استفانی بیتریز بازیگر در مصاحبه ای با گفت: “لاتین بیانیه ای بسیار گسترده است ، اما آنچه که به طور سنتی انجام داده است ، از بین بردن افراد سیاه پوست در آن جامعه است.” سرگرمی امشب. و او تنها کسی نیست که در ارتفاعات پرداختن به انتقادات.

در 9 ژوئن ، مصاحبه با The Root ، پاسخ کارگردان Jon M. Chu به فقدان نمایندگی Black Latinx نشان می دهد که هالیوود هنوز هم در برخورد با رنگ آمیزی در سطح آگاهانه و ناخودآگاه باید تا چه حد پیش رود. او به فلیسئون لئون گفت: “در پایان ، وقتی ما به بازیگران نگاه می كردیم ، سعی كردیم افرادی را كه برای این نقش ها بهترین هستند بدست آوریم. اما من از شما می شنوم كه سعی می كنید آن اعضای بازیگر را با پوست تیره تر پر كنید.” “من امیدوارم که این باعث ترغیب بیشتر افراد به گفتن داستان های بیشتر شود ، و آن جا بیرون بروند و این کار را انجام دهند. ما در همه جبهه ها تمام تلاش خود را کردیم.”

در ارتفاعات ، مرکز از چپ: استفانی بتاریز ، دافنه روبین-وگا ، داشا پولانکو ، 2021. برادران وارنر / مجوز از مجموعه Everett

ملیسا باررا ، بازیگر ونسا در فیلم ، در همان مصاحبه درباره روند استماع بحث کرد. “در فرآیند استماع ، که یک فرایند طولانی استماع بود ، بسیاری از آفریقایی-لاتین ها در آنجا بودند. بسیاری از افراد پوست تیره. آنها به دنبال افراد مناسب برای نقش ها بودند ، برای شخصی که هر شخصیت را مجسم می کند در حد کامل “، او برای The Root توضیح داد. “و از آنجا که بازیگران در نهایت ما بودند و واشنگتن هایتز قابلمه ذوب مردم سیاه و لاتین است ، جون و لین می خواستند رقصندگان و تعداد زیادی نسبت به آنچه که جامعه به نظر می رسد بسیار صادق باشند.” پاسخ باررا به موضوعی که شبکه های اجتماعی با بازیگران سیاه و آفریقایی-لاتینکس در این فیلم داشتند ، اشاره کرد. کافی نیست که بازیگران پوست تیره را در پس زمینه قرار دهیم. نمایش واقعی ناشی از نمایش آنها در جلو و مرکز با نقش های گفتاری است.

بازی در نقش نینا برای لسلی گریس ، یکی از معدود بازیگران فیلم آفریقایی-لاتینکس ، به طول انجامید تا متوجه شود که قبلاً خودش را واقعاً در صحنه نمایش ندیده است. “من نمی فهمیدم که این چقدر روی محدودیت هایی که برای خودم گذاشتم تأثیر گذاشته است – کسی که می خواهد یک هنرمند ، بازیگر باشد و حتی در صنعت موسیقی لاتین باشد چون Afro-Latina است. من احساس خوشبختی می کنم تنوع موجود در جامعه Latinx را به گونه ای بیان کنید که ما قادر به دیدن آن در صفحه نباشیم. ” “امیدوارم این باعث شکستن سقف شیشه ای شده باشد. زیرا امیدوارم که ببینم خواهران و برادرانم که تیره تر از من هستند این فیلم ها را هدایت می کنند.”

در مورد چه در ارتفاعات لین-مانوئل میراندا ، خالق مجبور بود در مورد مسائل مربوط به بازنمایی فیلم بگوید ، این فیلم دارای تمام ویژگی های بارز تغییر سرزنش هالیوود است. “غیرمنصفانه است که هر نوع بار ناعادلانه نمایندگی را بر دوش بگیریم در ارتفاعات، “او به Vox گفت.” میلیون ها داستان وجود دارد. . . از ویژگی های فرهنگی تجربه آمریکایی پورتوریکو ، تجربه آمریکایی دومنیکن ، تجربه آمریکای کوبا ، و ما نمی توانستیم همه اینها را محاصره کنیم. “بین اینکه قادر به گفتن همه داستان های Latinx نیستید و تفاوت وجود دارد برای گفتن داستان ارتفاعات واشنگتن. امیدوارم که گافهای اساسی در در ارتفاعات مکالمه را درباره آنچه واجد شرایط نمایندگی معتبر است ادامه دهید ، و دفعه بعدی ، هالیوود می تواند آن را درست کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>