در اینجا اولین نگاه به مجموعه خانه اژدها HBO است

[ad_1]

تقریباً دو سال از زمان بازی تاج و تخت سریال prequel خانه اژدها اولین بار اعلام شد و اکنون سرانجام اولین نگاه را داریم. روز چهارشنبه ، HBO عکس های بازیگران را با شخصیت به اشتراک گذاشت. در حالی که Ema D’Arcy و Matt Smith – که در نقش شاهزاده خانم Rhaenyra Targaryen و Prince Daemon Targaryen بازی می کنند – دیده می شود که با موهای بلوند امضا شده Targaryen ورزش می کنند ، ما همچنین نگاهی اجمالی به استیو توسات به عنوان Lord Corlys Velaryon ، معروف به “The Sea Snake” ، به عنوان و همچنین الیویا کوک و ریس آیفانز به ترتیب به عنوان آلیسنت هایتاوئر و اتو هایتاور.

سری آینده بر اساس رمان جورج آر آر مارتین در سال 2019 ساخته شده است آتش و خون و بر روی خانه تارگرین تمرکز خواهد کرد. صدها سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت، این پیش درآمد وقایع و سقوط سلسله آشفته تارگرین را شرح می دهد. با تولید در حال حاضر ، انتظار می رود این سریال در سال 2022 در HBO آغاز به کار کند. در این میان ، نگاهی به سری پیش رو داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>