در اینجا توضیحی برای چیزهای شنیده شده و پایان وحشی دیده می شود

[ad_1]

چیزهای شنیده شده و دیده شده: آماندا سیفرید در نقش کاترین کلر.  Cr  Anna Kooris / NETFLIX © 2020.منبع تصویر: Netflix
اگر فکر می کردید می توانید Netflix را کاملاً درک کنید چیزهای شنیده شده و دیده شده چون می خواهید رمان الیزابت برونداژ را که براساس آن ساخته شده است بخوانید ، دوباره فکر کنید. این فیلم – که برای اولین بار در تاریخ 29 آوریل آغاز شد – رابطه بین زن و شوهر جورج (جیمز نورتون) و کاترین کلار (آماندا سیفرید) را نشان می دهد که پس از انتقال خانواده به یک خانه قدیمی مزرعه در ایالت نیویورک شروع می شود. اتفاقات وهم انگیز در خانه شروع می شود زیرا کاترین متوجه می شود که جورج ممکن است تمام آنچه که می گوید نیست. این سوions ظن ها سرانجام منجر به قتل وی شد. علیرغم اینکه می دانیم قاتل کیست ، پایان فیلم بیش از پاسخ س thanالات را برای ما باقی می گذارد.

چیزهای شنیده شده و دیده شده

جورج کلر یک سمت تدریس در کالج ساگیناو به دست می گیرد و خانواده اش را به یک مزرعه قدیمی لبنیات در ایالت نیویورک منتقل می کند. طولی نمی کشد که همسرش ، کاترین ، شروع به مشاهده چیزهای عجیب و غریب در اطراف خانه می کند. آنچه کاترین متوجه نمی شود و جورج از گفتنش غافل می شود این است که مستاجرهای قبلی قربانیان خودکشی شده اند. هرچه خانواده سه نفره در خانه زندگی کنند ، روابط آنها از کار افتاده است.

جورج بدون اطلاع از کاترین ، به عنوان استاد خود کلاهبرداری کرد و با یک جوان 19 ساله به نام ویلیس رابطه داشت. با روشن شدن دروغ های جورج ، خانه خانوادگی کلر احساس می کند انگار می خواهد کاترین را در مورد نابودی قریب الوقوع خود هشدار دهد. درست زمانی که او تصمیم می گیرد جورج را ترک کند ، دخترانشان فرنی را با خود می برد ، او نقشه او را کشف می کند و با خونسردی او را می کشد.

خانه فقط توسط یک روح خالی از سکنه نیست

فیلم با این جمله از امانوئل سوئدبورگ ، الهیات سوئدی آغاز می شود: “این چیزی است که من می توانم اعلام کنم: چیزهایی که در بهشت ​​هستند ، واقعی تر از چیزهایی هستند که در دنیا وجود دارند.” دیدگاه های او در مورد زندگی پس از مرگ و کتابش ، بهشت و جهنم، هنگامی که کاترین سعی می کند بفهمد در خانه اش چه اتفاقی می افتد ، مرتباً ظاهر می شوید. کاترین تأیید می کند که “دیوانه” نیست تا زمانی که یک همایش در خانه خانواده کلر توسط همکار جورج ، فلوید دبیرز برگزار می شود. همچنین در جریان این جمع روحانیت است که روح واقعی الا وایل تنها نیست. کسی یا چیزی اجازه نمی دهد الا با افراد زنده صحبت کند ، و کاترین در این فکر فرو می رود که آیا خوب می تواند پیروز شود یا نه.

THINGS HEARD AND SEEN (2020)منبع تصویر: Netflix

جورج کلر قبلاً کشته است

جورج نوعی مرد است که عادت دارد همه چیز طبق میل خودش پیش برود ، حتی اگر مجبور باشد برای آن بکشد. بعد از اینکه فهمید که وی توصیه نامه لازم برای به دست آوردن موقعیت در کالج ساگیناو را جعل کرده است ، همه دروغ های جورج سقوط می کند. در حالی که او مشغول آماده سازی شام کریسمس بود ، مادرش فاش کرد که نقاشی های آبرنگی که کاترین به آن علاقه زیادی داشته است ، در حقیقت توسط پسر عموی فقید وی که در اثر غرق شدن درگذشت ، نقاشی کرده است. به دلیل طبیعت خالی از سکنه جورج و تمایل به پیشی گرفتن بدون قرار دادن کار ، اشاره شده است که او ممکن است در واقع علت مرگ پسر عموی خود بوده است تا هویت خود را بدزدد.

دیدن اینكه جورج احتمالاً قبلاً كشته است ، خلاص شدن از شر فلوید مرحله بعدی منطقی است. فلوید به جورج می گوید که به دلیل نامه تقلبی مجبور است او را به HR گزارش دهد و دفعه بعدی که جورج را می بینیم ، او خیس شده است. بعداً ، مرگ فلوید از طریق رادیو تأیید می شود و یکی از همکاران جورج مجبور است خبر را به او “برساند”. جورج همچنین به دنبال دوست کاترین ، جاستین ، می رود که به عقیده وی دلیل همه بدبختی های او ، از نظر شخصی و شغلی است. او موفق می شود تا او را از جاده فرار کرده و در کما بگذارد ، اما او به موقع بیدار می شود و به او می گوید که همه چیز را به خاطر می آورد و می داند که او همسرش را با تبر به قتل رسانده است.

مرگ جورج ممکن است یک اتفاق خارق العاده باشد

اگرچه او در ابتدا موفق به جلوگیری از سوions ظن ها می شود ، اما کاملاً واضح است که جورج قصد دارد آنچه را که شایسته آن است ، هنگام مرگ کاترین بدست آورد. جاستین در بیمارستان از خواب بیدار می شود و پیامی رمزگونه برای مادر جورج می گذارد و وی را از این واقعیت هشدار می دهد كه نمی تواند از شر او خلاص شود. درست قبل از بیدار شدن از خواب جاستین ، روح هر دو الا و کاترین وی را ملاقات کرده اند تا سرانجام عدالت را بدست آورند. این امر همه چیز را از ابتدا با نقل قول سوئد بورگ و این ایده گره می زند که حتی اگر آنها از بین رفته باشند ، اما هنوز هم بسیار واقعی هستند. این همچنین با آنچه در دوره اصلی گفته شد و اینکه “خوب همیشه پیروز می شود ، ارتباط برقرار می کند. اگر در این جهان نباشد ، همیشه در دنیای بعدی”.

جورج که می فهمد به زودی به جرم قتل دستگیر خواهد شد ، در Lost Horizon پرواز می کند. مشخص نیست انگیزه های وی برای قایقرانی در قایق چیست ، اما الا و کاترین برنامه های دیگری برای او دارند. با دور شدن از ساحل ، طوفانی شروع به دمیدن می کند و با درخشش برق ، محیط اطرافش به یک منظره وحشتناک وهم آور تبدیل می شود. گرچه مرگ جورج را نمی بینیم ، اما کاملاً واضح است که این اتفاق می افتد در حالی که عکس به یک نقاشی با یک قایق وارد جهنم می شود در میان آسمانی که دارای یک صلیب معکوس است ، وارد می شود. الا و کاترین نیز نزدیک می شوند چیزهای شنیده شده و دیده شده یکصدا بیرون ، گفت: “به خاطر تو ، ما از نظر روحی به هم پیوسته ایم. به خاطر تو ، قدرت ما رشد می کند. از قطرات ریز به دریای بی پایان.”

عکس نهایی مربوط به حلقه ای است که کاترین در نزدیکی سینک ظرفشویی خود پیدا می کند و در اصل معتقد است که آن الاست. به نظر می رسد ، این انگشتر متعلق به همسر “لعنتی” کشیش اسمیت بود و زنان خانه را به هم متصل می کرد. این نشان می دهد که این روحیه اوست که می خواهد زنان خانه را از سرنوشتی که خودش متحمل شده محافظت کند. اگرچه ممکن است او موفق نشده باشد ، اما مرگ احتمالی جورج و عدالت جاستین برای الا و کاترین نشان می دهد که این چرخه ممکن است شکسته شود.

چیزهایی که شنیده و دیده شده است: (LR) جیمز نورتون ، در نقش جورج کلر ، آماندا سیفرید در نقش کاترین کلر.  Cr  Anna Kooris / NETFLIX © 2020.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>