در اینجا نشانه طلوع شما در طالع بینی چیست

[ad_1]

عکس از Israelzin Oliveira از Pexels

اگر تا به حال به جهان عرفانی طالع بینی سرگردان بوده اید ، ممکن است با علائم خورشید و ماه و نحوه ارتباط آنها با شخصیت یا جوهر کلی شما آشنا باشید. علامت خورشید شخصیت ظاهری یا خصوصیاتی را که دیگران می توانند از بیرون بگیرد ، به تصویر می کشد (یعنی آیا شما یک گل دیواری هستید یا از اجتماع بیشتری برخوردار هستید؟). ماه موجود در نمودار شما نمایانگر وجود درونی شماست که شامل پاسخهای عاطفی شما نیز می شود (یعنی آیا با جدا شدن مبارزه می کنید یا کوتاه خلق هستید؟). نمودار تولد شما با سیارات مختلف لایه بندی شده است و هر مکانی بر شخصیت شما تأثیر می گذارد ، اما علامت صعودی دست نیافتنی چه معامله ای دارد و واقعاً چه چیزی در مورد ما نشان می دهد؟ ما برای گرفتن ملاقه با چند طالع بینی خبره صحبت کردیم.

علامت صعودی / رو به افزایش چیست؟

در جامعه طالع بینی گفته شده است که صعود کننده شما مانند “ماسک” اجتماعی است که در اطراف دیگران می کنید ، اما باید موارد بیشتری وجود داشته باشد. نشانه افزایش شما بخشی از “سه بزرگ” شما است که شامل خورشید و ماه نیز می شود و تأثیر زیادی بر شخصیت شما دارد. تالی ادوت ، نیمی از The AstroTwins ، به POPSUGAR گفت: “این همچنین یک قطب نما کیهانی است که توجه شما را معطوف می کند.” “آنچه شما را به خود جلب می کند و هیجان زده می کند ، وقتی حتی به آن فکر نمی کنید ، در علامت افزایش ظاهر می شود.”

تالی و خواهر دوقلوی او ، اوفیرا ، بیش از 20 سال است که در حال مطالعه طالع بینی هستند ، و شهود آنها بسیار مورد احترام است به طوری که آنها در برنامه های گفتگو مانند صبح بخیر آمریکا و برای افراد مشهوری مانند بیانسه ، استیوی واندر و استینگ خواندن انجام داده است. آنها همچنین فقط راهنمای فال 2021 خود را منتشر کردند ، که به شما نقشه ای از تاریخ های مهم سال 2021 را برای عشق ، حرفه و بهترین زندگی خود ارائه می دهد. تالی با بیان اینکه برخاسته از برج های بوق و طوفان تمایل به گفتگو دارند ، گفت: “ما یک برج جدی ایجاد می کنیم ، که قطعاً به ما توضیح می دهد چرا ما از زمان دبستان هر سرگرمی را که به کار خود تبدیل کرده ایم تبدیل کرده ایم.” تبدیل سرگرمی ها به حرفه ها.

چگونه می توانم نشانه در حال ظهور خود را پیدا کنم؟

برای محاسبه علامت افزایش ، ابتدا باید زمان تولد خود را بدانید ، بنابراین با والدین خود تماس بگیرید و از آنها سال کنید! AstroTwins ابزاری رایگان در وب سایت خود ارائه می دهد که می توانید برای یافتن روند صعودی خود از آن استفاده کنید. تالی به POPSUGAR توضیح داد: “اگر زمان تولد خود را نمی دانید ، می توانید از وزارت سوابق حیاتی در ایالات متحده شناسنامه سفارش دهید و امیدوار باشید كه پزشكان و پرستاران آن را ثبت كرده باشند.” “یا شما می توانید یک ستاره شناس یک نمودار اصلاح شده ایجاد کنید ، جایی که آنها شما را از طریق یکسری سوالات برای تعیین بصری زمان تولد شما راهنمایی می کنند. ما این کارها را نمی کنیم ، اما ستاره شناس سوزان گربر را بسیار توصیه می کنیم.”

علامت صعودی ما واقعاً چه چیزی در مورد ما نشان می دهد؟

برای دستیابی به دیدگاهی متفاوت ، با نویسنده و ستاره شناس Abigail Nora Brennan صحبت کردم که تقریباً یک دهه پیش شروع به مطالعه طالع بینی کرد. ابیگل توضیح داد: “درست است که افزایش شما اغلب نحوه ارائه خود به دیگران است ، اما عمیق تر از آن است.” “من دوست دارم علامت در حال افزایش را پنجره ای بدانم که از طریق آن می توان بقیه نمودار شما را تفسیر کرد. این هم نحوه درک دیگران از شما را نشان می دهد و هم اینکه شما چگونه جهان را درک می کنید.”

به عبارت دیگر ، صعود کننده به نوعی مانند ماسک است ، اما همچنین لنزی است که شما برای دیدن دنیا و اینکه دیگران در عوض شما را می بینند ، می پوشید. ابیگل گفت: “اغلب ، اگر افراد با مشخصات علامت خورشید خود را شناسایی نکنند ، علامت طلوع می تواند مکان خوبی برای مشاهده باشد.”

ابیگیل همان صعود برج جدی با AstroTwins را دارد. ابیگل گفت: “علامت ظهور من برج جدی است ، بنابراین حتی اگر احساس می كنم كه ترازو واقعاً به شدت تأثیر می گذارد ، اما همیشه به راحتی برای دیگران آشكار نیست.” برای توضیح بیشتر ، وی به عنوان نمونه به دیوید بووی نگاه کرد. وی ادامه داد: “بووی یک برج جدی بود ، نشانه ای که به طور سنتی با سنت و سنت همراه بود. اما او یک دلو در حال ظهور است – بنابراین ناگهان ، تمام نوآوری های موسیقی ، خلاقیت ، و تحولات و تغییرات مداوم او بسیار منطقی تر است.”

چرا نشانه افزایش ما در جدول تولد ما مهم است؟

الن بولز و ایمانی کوین نویسندگان دو طالع بینی از The Woke Mystix – یک پلتفرم قدرتمند که دیدگاه هایی از دو زن رنگین پوست غیر مطابق با ایده ها ارائه می دهد – روحانی از پادکست خود و نویسندگان کتاب آینده نجوم SOS، راهنمایی با هدف جابجایی ما با رگرسیون های سیاره ای ، به POPSGUAR اطلاعات بیشتری در مورد اهمیت اهمیت علائم در حال افزایش می دهد. آنها به POPSGUAR گفتند: “صعود شما مهم است زیرا تعیین می کند که چگونه خود را به صورت عمومی نشان دهید و هرچه زمان می گذرد ، به انرژی تبدیل می شود که بطور کامل از آن استقبال می کنید.” “ماسک اجتماعی” با افزایش سن کمرنگ می شود و صعود به روش طبیعی شما تبدیل می شود. ” آنها توضیح دادند که علامت افزایش با توجه به افزایش سن از اهمیت بیشتری برخوردار نمی شود ، بلکه رشد می کند تا به عنوان یک بخش اصلی از نمودار شما باشد. “وقتی در یک محیط یا گروه جدید و ناآشنا باشید ، بیشترین ویژگی های صعود کننده خود را متوجه خواهید شد. این از شما محافظت می کند تا جایی که در محیط اطراف خود راحت باشید و با دیگران اجازه دهید لایه های عمیق دیگر شخصیت شما را بیرون بکشد. واقعا شروع به درخشش می کند! “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>