در بلندی ها: چه کسی در قرعه کشی برنده می شود؟

[ad_1]

در ارتفاعات ، از چپ: کوری هاوکینز ، گریگوری دیاز چهارم ، آنتونی راموس ، 2021. ph: Macall Polay / Warner Bros. / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

یکی از پر تعلیق ترین لحظات در اقتباس فیلم Jon M. Chu از فیلم Lin-Manuel Miranda در ارتفاعات زمانی است که سانی (گریگوری دیاز چهارم) و اوسنوی (آنتونی راموس) می فهمند که آنها از بداگا خود بلیط بخت آزمایی را به کسی فروخته اند. اعلامیه قرعه کشی با حمایت از یک شماره نمایشگر متمایز ، خیلی زود اتفاق می افتد ، اما هویت برنده برای بسیاری از فیلم رمز و راز باقی مانده است. بنابراین ، چه کسی برنده پول است؟ در پایان در ارتفاعات، متوجه می شویم که برنده کسی نیست جز ابوئلا کلودیا دوست داشتنی ، مادربزرگ محله!

در ابتدای فیلم ، هنگامی که اوسنوی بلیط قرعه کشی خود را به ابوئلا کلودیا (اولگا مردیز) تحویل می دهد ، در مورد برنده پیشگویی می کنیم و او فریاد می زند: “Paciencia y fe!” یا “صبر و ایمان!” هنگامی که اوسنوی مغازه را تعطیل می کند تا به استخر برود ، سانی با تماس با بودگا تماس می گیرد و می فهمد که فروشگاه بلیط بخت آزمایی خوش شانس را با جایزه نقدی به مبلغ 96000 دلار فروخته است. یک سکانس موسیقی کامل وجود دارد که در استخر دنبال می شود ، و ما حتی شماره های برنده را می گیریم ، اما هیچ کس بلیط را تحویل نمی دهد.

بلیط برنده باز می گردد ، اما تنها پس از وقوع فاجعه ای به ارتفاعات واشنگتن. متأسفانه ، ابوئلا کلودیا شب خاموشی را پشت سر می گذارد و قبل از مرگ در یک سکانس رویایی “Paciencia y Fe” را می خواند. (به پیش بینی قبلی توجه کنید؟) اوسناوی درست قبل از اینکه به جمهوری دومنیکن برود ، یک جعبه کوچک کوچک را کشف می کند که در آن Abuela بلیط قرعه کشی برنده را در آن پر کرده بود و روی آن نوشته شده بود: “برای Usnavi”. این اتفاق در موسیقی اصلی که در آن Abuela به اوسنوی اجازه می دهد از پیروزی خود قبل از مرگش مطلع شود و تصمیم می گیرد پول را بین او ، او و سانی تقسیم کند ، کمی متفاوت است.

در این فیلم ، Usnavi بلیط قرعه کشی را به Alejandro (Mateo Gomez) می دهد تا به سانی کمک کند تا اعتماد ایجاد کند و برای گرین کارت مراحل قانونی را طی کند. او متوجه می شود که با توجه به بازگشت به جمهوری دومنیکن ، نمی تواند خودش به سانی کمک کند. اما در حالی که در ابتدا عزیمت را ترک می کرد ، در نهایت تصمیم گرفت که بماند ، و متوجه شد که واشنگتن هایتس در تمام مدت خانه او بوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>