در جشنواره موسیقی انگلستان در سال 2021 چه بپوشیم

[ad_1]

وقتی نوبت به جشنواره می رسد ، هیچ کس کاملاً مانند انگلستان این کار را نمی کند. در بهترین جشنواره های موسیقی تابستانی انگلیس ، انتظار نداشته باشید تاج گل ، آرایش زرق و برق دار یا لباس های الهام گرفته از وودستاک را ببینید. در عوض ، همه چیز در مورد چکمه های شکارچی ، یک کت ضد آب و زیبا و کوتاه ترین شلوارکی است که احتمالاً پیدا می کنید. ما بهترین لحظات مد مشهور را از Glastonbury جستجو کردیم و 9 لباس جشنواره موسیقی کلاسیک را پیدا کردیم که شرط می بندیم حداقل یک بار در تابستان امسال کپی کنید.

پیوستن به ریزه های چای ، شلوارک کوتاه و بارانی چند قطعه است که به همان اندازه شایسته ستایش است. اگرچه ما کسانی نیستیم که مانند قسمت Coachella کاملاً هیپی برویم ، سبک اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 علاقه مندان به جشنواره های بریتانیا را برای همیشه جذاب می کند. انتظار می رود که جلوه های قلاب بافی ، جزئیات ظریف حاشیه ای و ژاکت برقی را برای اقامت شبانه در رویدادهای برتر موسیقی ببینید. ممکن است کیت ماس ​​استانداردی را برای لباس زیر زنانه و چکمه های تا زانو در Glasto تعیین کرده باشد ، اما به گفته دوآ لیپا و الی گولدینگ ، روکش برش دار با لباس ورزشی ضد باد به طور فزاینده ای محبوب می شود.

برای الهام بخشیدن به ظاهر تابستانی خود ، به 9 لباس جشنواره موسیقی کلاسیک ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>