در خط 4 وظیفه قسمت 4 سریال 6 چه اتفاقی افتاد؟

[ad_1]

نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: 11/04/2021 - قسمت: Line Of Duty - Ep 4 (No. n / a) - نمایش های عکس: DC Chloe Bishop (SHALOM BRUNE-FRANKLIN) - (C) World Productions - عکاس: صفحه چنگ زدن

خط وظیفه هرگز در ایجاد سوicion ظن ناامید نشود ، و گل ماهی های قرمز را به اطراف پرتاب کنید تا زمانی که بینندگان به هیچ کس اعتماد نکنند ، و تئوری های توطئه به تب و تاب تبدیل شوند. قسمت چهارم از مجموعه 6 نمونه کاملی از این موارد است ، زیرا هر دو پاسخ برخی از س burningالات سوزان ما را در اختیار ما قرار می دهد (یا در صورت پایان دادن به ما ، جواب یکی از س questionsالات سوزان ما را اذیت می کند) ، اما همچنین در مورد س newالات جدید ، شخصیت هایی را که ممکن است اکنون به شخصیت های اصلی باقی مانده سریال تبدیل شوند (سلام ، لی بنکس) ، و هر یک از AC-12 و Hillside (و بیایید صادقانه بگوییم ، کل نیروی پلیس) را تحت سوicion ظن نگه داشت .

بیایید به جزئیات دقیق قسمت چهار بپردازیم ، و بررسی کنیم که آیا کارآگاهی آماتور ما مثمر ثمر و درست بوده است.

روشن تر شدن انگیزه ای برای قتل گیل ولا

به صورت هفتگی به ما یادآوری می شود که هیچ کس دیگر در جستجوی انگیزه واقعی قتل گیل ولا (آندی اوشو) نیست. از زمان بازدید از یکی از همکاران سابق گیل (با بازی Prasanna Puwanarajah) و کشف اینکه او در حال کار بر روی یک پادکست بود که فساد را در نیروی پلیس افشا می کند ، DI Steve Arnott (Martin Compston) و DC Chloe Bishop (Shalom Brune-Franklin) در جستجوی ضبط شده بیشتر از کلیپ سریعی است که آنها در قسمت 2 گوش کرده اند. این هفته ، رزا اسکودا (آماندا یائو) ، متخصص جرایم سایبری AC-12 ، یکی از آنها را پیدا کرد – و افشاگری ها انفجاری … و خطرناک بود.

در این ضبط ، همان صدای مردانه است که با گیل ولا صحبت می کند و این بار او افشاگری های جالبی انجام می دهد که به نظر می رسد بیشتر مورد توجه دی آرنوت و دی سی بیشاپ قرار گرفته است. آرنوت لحظه ای الهام می گیرد و در آنجا صدای جیمی لاکول (پاتریک بلادی) از سری 4 را می شناسد ، وکیلی که هم از خانواده رز روز هانتلی (تندیوی نیوتن) و هم از همسرش دوست بود و به دفاع از هر دو کمک کرد. او البته روابط OCG داشت و در نهایت در زندان به سر می برد.

هشدار: برای انتشار تا ساعت 22:01:01 در تاریخ 11/04/2021 برای بارگیری در دسترس است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: 11/04/2021 - قسمت: Line Of Duty - Ep 4 (شماره n / a) - نمایش های عکس: Lakewell (PATRICK BALADI) ، DI Steve Arnott (MARTIN COMPSTON) - (C) World Productions - عکاس: Screen Grabمنبع تصویر: بی بی سی

پس از بازدید کوتاهی از Lakewell در زندان ، جایی که او از دادن هر گونه اطلاعات امتناع می ورزد ، آرنوت ترتیب می دهد تا او را به یک مصاحبه خصوصی در یک کاروان مسلح برسانند ، و در مقابل اطلاعاتی راجع به آنچه دقیقاً درباره Gail Vella می داند و چرا از وی محافظت می کند ، از وی محافظت می کند. او به قتل رسید لاکول هنوز طعمه را نمی گیرد و حتی پس از محاصره ون و به نظر می رسد افراد مسلح و تیراندازها سعی می کنند او را بیرون بیاورند (واژگون شدن وسیله نقلیه کاری برای درد کمر آرنوت نخواهد داشت) ، او هنوز هم تاکید می کند که فکر می کند شانس زنده ماندنش در زندان با شهرتش به دلیل سالم نبودن موش ، بیش از حفاظت از شاهد است. البته ، این ادعا بسیار غلط ثابت می کند ، زمانی که او در پایان قسمت توسط سلول توسط لی بانکس (Alastair Natkiel) در سلول خود خفه شد. تنها نکته مثبتی که از این امر حاصل می شود این است که AC-12 شروع به یافتن الگوهای مربوط به سلاح های اصلاح شده می کند – الگویی که آنها را به همان کارگاه و بنابراین احتمالاً برخی از اعضای OCG بازگرداند.

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 30/03/2021 برای بارگیری در دسترس است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 3 (No. n / a) - نمایش های عکس : سرپرست تد هاستینگز (ADRIAN DUNBAR) - (C) World Productions - عکاس: Chris Barrمنبع تصویر: بی بی سی

به نظر می رسد AC-12 منحل می شود

برخی از نظریه پردازان زمزمه هایی مبنی بر اینکه AC-12 می تواند غبار را گاز بگیرد ، وجود داشته است. چه کسی می خواهد این را باور کند ، زیرا بدون آنها هیچ وجود ندارد LOD، و این یک قرص بسیار تلخ برای بلعیدن است. با این حال ، تمام جلسات کمی ناخوشایند سرپرست هاستینگز با DCC Andrea Wise (الیزابت رایدر) و PCC Rohan Sindwhani (آس Bhatti) طی هفته های اخیر ، هنگامی که ویز اعلام کرد که می خواهد چندین واحد ضد فساد ادغام شود ، و قطع نود درصد کارمندانشان او یا مجبور می شود ، یا کاملاً نابینا است و نمی تواند آنچه را که بقیه می بینیم ببیند – فساد در همه جا.

در واقع ، به نظر می رسد که ممکن است فساد حتی بالاتر از وایز و سیندوهانی باشد ، شاید در قالب CC Philip Osborne (اوون تیل) ، که از زمان تبلیغات خود برای سرپوش گذاشتن بر کارهای اشتباه خود ، که برخی فکر می کنم می تواند قسمت نهایی ربع “H” باشد. انحلال AC-12 همچنین شامل هاستینگ برای بازنشستگی است. این یا نشان دهنده پایان خط یکی از سریالهای مورد علاقه ملت است ، یا Wise و Sindwhani خطای راه خود را مشاهده خواهند کرد (یا مشخص می شود که خم شده اند ، این دو بسیار قابل تعویض هستند) و مبارزان جنایی ناقص اما دوست داشتنی ما برای مقابله با فساد برای یک روز / سریال دیگر ادامه دهید.

رایان پیلکینگتون مراقب DSI جو دیویدسون است

یک نگاه پر بار بین رایان پیلکینگتون (گریگوری پایپر) و DSI جو دیویدسون (کلی مک دونالد) ثابت می کند که آنها با هم در یک کار مشترک هستند ، علی رغم اینکه دیویدسون در این مورد کمتر از اینکه راضی باشد ، اما ترجیح می دهد دوست داشته باشد او را بکشد. این احساس پس از آنکه کیت فلمینگ (ویکی مک کلور) به دیویدسون اطلاع داد که AC-12 پیلکینگتون را به دنبال خود مشاهده کرده است ، تلاش می کند تا وی را به ایستگاه دیگری منصوب کند – این نتیجه منجر به قرار دادن اسلحه به سرش در مقابل خانه اش می شود. . به اندازه کافی کافی بود تا هر کسی را وادار به تغییر عقیده کند ، البته اکنون پیلکینگتون مجاز به اقامت در هیل ساید است ، همان چیزی که هنگام تهدید به زندگی او مودبانه درخواست کرد.

نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: 11/04/2021 - قسمت: Line Of Duty - Ep 4 (No. n / a) - نمایش های عکس: هنرمندان حمایت کننده ، DCI Ian Buckells (NIGEL BOYLE) ، DI Steve Arnott ( MARTIN COMPSTON) ، سرپرست تد هستینگز (ADRIAN DUNBAR) ، دی سی کلوئی بیشاپ (SHALOM BRUNE-FRANKLIN) - تولیدات جهانی (C) - عکاس: Screen Grabمنبع تصویر: بی بی سی

به نظر می رسد که خم شدن باکلز کمتر باشد

DS ایان باکلز (نایجل بویل) با AC-12 مصاحبه کرد ، جایی که تا حد زیادی به نظر می رسد هنوز هم یک گوزن بدبخت است. اگر چه توسط هاستینگز به او اشاره شده است که به نظر می رسد او احتمالاً کاتالیزور هر گونه بدبختی یا مرگ در رابطه با عملیات فانوس دریایی باشد ، اما مرد آنقدر بی ادب است که حتی به نظر می رسد LOD معیارهایی برای او واقعاً به اندازه کافی باهوش به نظر می رسد که بتواند یک مغز متفکر باشد. او همچنین در چکمه های خود در حال لرزیدن بود که در پایان قسمت ، لاکیول جلوی او قتل داده شد ، با خط “” شما مشاهده می کنید چه اتفاقی برای یک موش می افتد “که معمولاً مورد استفاده قرار می گرفت ، توسط بنکس به او تف می شد ، زیرا او با ترس چشمهایش را دور می کرد. شواهد و مدارک علیه او بیش از فعالیت مجرمانه خم شده واقعی ، بی کفایتی یا تنبلی محض است.

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 06/04/2021 آماده شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: 11/04/2021 - قسمت: Line Of Duty - Ep 4 (شماره n / a) - نمایش های تصویری: DCI Joanne Davidson (KELLY MACDONALD) ، DI Kate Fleming (VICKY MCCLURE) - (C) World Productions - عکاس: Steffan Hillمنبع تصویر: بی بی سی

وضعیت کیت هنوز در هوا بالا است

برخی از نظریه پردازان معتقدند ممکن است DI Kate Fleming خم شود. دیگران فکر می کنند که او ممکن است مخفیانه با هاستینگز کار کند ، در حالی که آرنوت و بیشاپ از آن بی خبر بودند. دومی امشب هنگامی که هاستینگز در کوچه ای خلوت برای گفتگوهای پنهانی ملاقات کرده بود ، پاکسازی شد و در مبادله متقابل آنها شواهد صفر وجود داشت که هر دوی آنها در مورد هر چیز مخفیانه در زندان بودند – نظریه پردازان توطئه ، شما می توانید آن را به بستر. با این حال ، این قسمت در مورد Fleming بیشتر مورد تردید قرار گرفت ، هنگامی که نه تنها یک باکلز ناامید سعی در متهم کردن او به مسئولیت آوردن پیلکینگتون به تیم Hillside داشت ، بلکه وفاداری او را بین اطلاع دائمی دیویدسون از تحولات AC-12 و کمک به قدیمی خود متهم کرد. تیم سایه های بیشتری بر انگیزه های او انداخت. یا ، این همه فقط می تواند شاه ماهی قرمز Jed Mercurio کلاسیک تر باشد که مانع ما می شود. به هر حال ، پرونده موافق و مخالف وضعیت خم شدن کیت به این قسمت منتقل نشده است.

نتایج DNA موجود است

ما ، مثل قسمت ، بهترین ها را تا آخر ذخیره کرده ایم. در پایان قسمت هفته گذشته ، AC-12 در جستجوی آپارتمان فریدا جاتری (آنیکا رز) برای یافتن نمونه های بیشتر DNA بود. خدا را شکر که دیویدسون پیدا شد ، زیرا شواهد محکمی در مورد دروغ گفتن وی هنگامی که هرگز رابطه با جاتری را انکار کرد ، فراهم می کند. این خبر بسیار خوبی است.

خبر بهتر این است که نظریه طرفداران طولانی مدت در شرف تأیید است. نتایج DNA اثبات می کند که دیویدسون یک خون نسبت به کسی است که به اندازه کافی تکان دهنده است و باعث دسی بل خارق العاده می شود و از هستینگز کفر می گوید. به نظر می رسد که نظریه پردازان توطئه قاطعانه نشان می دهند که او خواهر ناتنی جان کوربت (استیون گراهام) است ، از رابطه بین هاستینگ و مادر کوربت ، آن ماری مک گلیس. اما برای افشای کامل این اطلاعات باید تا هفته آینده صبر کنیم و انتظار طولانی خواهد بود.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>