در “سرخوشی” ، سفر آرایش خود را دیدم که برای اولین بار در تلویزیون منعکس شد

[ad_1]

شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد ترنس ، مانند ژول (و من) ، هنگامی که انتقال خود را شروع می کنند ، خواه از طریق تغییر نام ، ضمایر جدید یا آزمایش لباس یا آرایش جدید ، دچار خلاقیت زیادی شوند. انرژی کنجکاو و دانش وجود چیزی بهتر وجود دارد بطری شده است ، و هنگامی که فرد شروع به انتقال می کند ، اغلب شروع به بیرون آمدن از راه های خلاقانه می کند.

قبل از انتقال ، موهایم را کوتاه نگه داشتم و به سختی از شلوار جین ، عرق و تی شرت های محکم استفاده کردم تا برجسته نشوم. وقتی در دهه 90 میلادی من هنگام تولد به من مرد اعطا شد ، احساس می کردم همه چیزهایی که معمولاً با کد زنانه پوشانده شده اند – پاشنه ها ، لاک ناخن ، آرایش – از حد مجاز نیست. خوشبختانه ، با نمایش در نمایش هایی مانند رضایت، امید این است که این استانداردهای اجتماعی تغییر کند و ایده های سختگیرانه ما درباره جنسیت سست شود ، اما این تغییر نمی تواند به سرعت انجام شود.

صعود کردن (یا فراتر از ژول)

ژول تنها شخصیت موجود نیست رضایت گرچه ایجاد واقعیت جدید از طریق زیبایی شناسی. تقریباً همه هم سن و سالان او نیز در حال آزمایش آرایش به روش های منحصر به فرد هستند. دیدن یک دختر ترانس در جمع همسالان خود که در حال آرایش برای تبدیل شدن به انواع افرادی هستند که آرزو دارند ، انقلابی است. (برای نگاهی عمیق تر به آرایش Maddy ، Cassie ، Kat و Rue ، می توانید مصاحبه با رضایتهنرمند آرایش سر.)

از طریق همه این شخصیت ها ، رضایت همچنین نشان می دهد که آرایش سرگرم کننده و دگرگون کننده می تواند – اگر اجازه دهید. پوشاندن پلک هایم در زرق و برق باعث می شود که مانند یک بیگانه خوش طعم و براق احساس زیبایی کنم. مخلوط کردن بنفش و نارنجی مرا به خیالی غروب تبدیل می کند. وقتی اجازه می دهم سایه قرمز از رژ لب سیاه چکه کند ، تبدیل به یک هیولای پر زرق و برق می شوم که پسران را برای صبحانه ، ناهار ، شام می خورد ، و یک میان وعده نیمه شب تا زمانی که آنها را نساختم نمی دانستم که این هویت ها جزئی از من هستند و وقتی فهمیدم شدت آنها چقدر طنین انداز است ، مدام به آنها برمی گشتم. من هنوز موارد جدیدی ایجاد می کنم. فکر می کنم همیشه خواهم بود.

برای مدت طولانی ، آرایش برای من غیرقابل دسترسی بود. از زمانی که من برای ادعای آرایش بعنوان بخشی از دنیای خود شروع به مبارزه کردم ، فهمیدم که یک قلمرو بی نهایت در نوک انگشتان من است ، و مایه شرم خواهد بود که آرایش را به عنوان یک رسانه هنری جستجو نکنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>