در قسمت 6 وظیفه قسمت 6 سریال 6 چه اتفاقی افتاد؟

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 20/04/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: 25/04/2021 - قسمت: Line Of Duty - Ep 6 (شماره n / a) - نمایش های تصویری: * برای انتشار تا ساعت 00: 01HRS ، TUESDAY 20TH آوریل ، 2021 * سرپرست Ted Hastings (ADRIAN DUNBAR) ، Carmichael (ANNA MAXWELL MARTIN) ، DI Steve Arnott (MARTIN COMPSTON) ، DC Chloe Bishop (SHALOM BRUNE) - (C) World Productions - عکاس: Steffan Hill

آخرین قسمت از خط وظیفه همکار غیر قابل انکاری بود شما همچنین به درستی خواندید ، خدایان تلویزیونی (یا بهتر بگوییم ، جد مکوریو) صلاح دیدند که یک قسمت اضافی از این مجموعه را به ما هدیه دهند و ما را به مجموع هفت باشکوه برسانند. در این هفته افشاگری های بیشتری نسبت به یک اپیزود معمولاً ما را مسخره می کند – نویسندگان فیلمنامه کاملاً در آتش سوختند ، و بهترین های یک خطی خود را ارائه می دهند و داستان پیچیده را به آرامی به روشی متخصصانه پیش می برند. با این حال ، بهترین اجرای قسمت 6 باید کاملاً به خاطر بازی در نقش DSI جو دیویدسون به کلی مکدونالد برود. کل بازیگران به طور مداوم عالی هستند ، اما برای مکدونالد جایزه دارد ، که لیاقت همه جوایز را برای یک بازی سنگسار دارد که احساسات زیادی را در ما ایجاد می کند. اگر کنار بگذاریم ، بیایید با بیت های مهم قسمت 6 ، مانند کالبد شکافی تاریخچه خانوادگی دیویدسون ، و پاسخ به اینکه چه کسی در پایان این دو تیر تفنگ در انتهای اپیزود هفته های گذشته دریافت کرده است ، شروع کنیم.

ما می توانیم با رایان پیلکینگتون خداحافظی کنیم

همه آه راحتی می کشند ، زیرا این کیت فلمینگ (ویکی مک کلور) نبود که مورد اصابت گلوله قرار گرفت. رایان پیلکینگتون (گریگوری پایپر) که شکاف کوچک گلو را به وجود آورد ، دو گلوله را به سینه گرفت و بلافاصله جان خود را از دست داد و هر کسی را مجبور به رفتن به بیمارستان و پایان کار کرد. او کاملاً آمدنش را داشت و با روحیه دادن جوایز برای قسمت شب گذشته ، پس از آن منفورترین و قطعاً جایزه فراموش نشدن شخصیت به پیلکینگتون تعلق می گیرد.

اکنون گچ بریده شده است و همه می توانند از دانستن امنیت فلمینگ احساس رضایت کنند – اگرچه جشن را کمی متوقف کنید ، زیرا DCS پاتریشیا کارمایکل (آنا ماکسول مارتین) آرنج به سمت جلوی صحنه جنایت که پیلکینگتون در آن خوابیده قرار دارد. ، و فلمینگ و دیویدسون هر دو گم شده اند. در یک حرکت گیج کننده ، به جای اینکه در صحنه بمانند و داستان خود را همانطور که اتفاق افتاده تعریف کنند ، آنها از صحنه فرار می کنند و باعث می شود کارمایکل آنها را مسلح و خطرناک معرفی کند و باید جلوی آنها گرفته شود.

در همین حال ، هنگامی که از صحنه گریخت ، فلمینگ هنگامی که از دیویدسون س asksال کرد که چرا او را به محل قرار ملاقات برای کشته شدن کشانده است خویشتنداری باورنکردنی نشان می دهد – مطمئناً هر کس دیگری که در همان موقعیت باشد ، خیلی خونسرد نمی ماند. آنها در اتومبیل بزرگ و گران قیمت DS استیو آرنوت (مارتین کامپستون) فرار می کنند ، اما تا حد زیادی گیج کننده فلمینگ ، در یک تعقیب و گریز پلیس به سرعت ردیابی می شوند ، و او مظنون است که هر دو در قتل هستند و توسط همکاران سابق او راه اندازی شده است. شوک و غم او قابل لمس است ، وقتی او واقعاً آرنوت و گافر (آدریان دونبار) را در انتظار دستگیری می بیند – هنگامی که گافر اعلام می کند که او اسلحه خود را تسلیم می کند ، در حالی که Gaffer اعلامیه می کند ، سلاح خود را تسلیم می کند و او را برای یک تابلوی کاملاً قابل توجه تسلیم می کند. از او مراقبت می شود ، و اشک او را فریب می دهد. هرچند بعداً معلوم شد که کیت توسط آرنوت و هاستینگز تنظیم نشده است ، اما همه کارها مجدداً همسران هستند ، اما کارمایکل متلک مخفیانه همه وسایل نقلیه کارمند AC-12 را با ردیاب ها نصب کرده است ، و این بدین ترتیب آنها می توانند به راحتی فلمینگ را به وسیله نقلیه آرنوت – جسارت.

تاریخچه خانوادگی دیویدسون بسیار پیچیده تر است

در طول تعقیب و گریز شدید پلیس ، فلمینگ موفق شد دیویدسون را در مورد روابط خانوادگی خود با رئیس جرایم سازمان یافته (OCG) ، تامی هانتر (برایان مک کاردی) زیر سوال ببرد. از قسمت قبلی می دانیم که مشخص شد این دو با هم مرتبط هستند و ظرفیتی که دارند ، باعث حدس و گمان شدید طرفداران شد. دیویدسون معتقد است که هانتر برادر مادرش و در نتیجه عموی او بوده است. با این حال ، بعداً توسط آرنوت هنگام مصاحبه با AC-12 برای او فاش شد ، كه هانتر در واقع هم عمویش بود و هم پدرش ، خبری كه به وضوح برای او بیمار بود. او همچنین همیشه در مورد خانواده بزرگتر خود داغدار بوده و مشخص شده است که عکس قاب شده در آپارتمان او که دائماً از او عصبانی است ، تصویری از خودش و مادرش سامانتا دیویدسون است. مادرش که احساس ناتوانی در محافظت از دیویدسون در مقابل خانواده جنایتکار خود داشت ، متأسفانه با خودکشی درگذشت.

جو توضیح داد که به طور باورنکردنی تمایلی به افشای اطلاعات در مورد مردی که تاکنون اعتقاد داشت پدر واقعی او است ، ندارد. نمایش. نظریه پردازان توطئه Diehard LOD پیش از این تصمیم گرفته اند كه مقصر شماره یك پدر جایگزین مس خم شده ، ماركوس تورول (جیمز نسبیت) باشد. نفر بعدی در ردیف پاتریک فیربانک (جورج کاستیگان) است و جیب خرده پا را برای فروشندگان کتاب ، CC فیلیپ آزبورن (اوون تیل) معرفی می کند. شرط بندی های خود را در حال حاضر انجام دهید ، خوانندگان گرامی.

مصاحبه دیویدسون AC-12 برخی از جزئیات عمده را نشان می دهد

بخش عمده ای از این قسمت به مصاحبه با AC-12 دیویدسون تحویل داده می شود ، که توسط DCS Carmichael رهبری می شود ، كه خط طعنه آمیز سال او به طور مداوم با لبخندی كنایه آمیز تمام می شود كه البته هرگز به چشمان شیطانی او نمی رسد. در واقع ، این کمتر لبخند است و بیشتر چرخش اجباری گوشه لب های اوست. عصبانی است ، هرچه بخواهید آن را بنامید.

دیویدسون با توجه به دفعات پاسخ دادن او به “بدون نظر” ، گافر (و مخاطبان) را رتبه بندی می کند ، واقعیتی که باعث شد گفر یکی از بهترین هواپیماهای عصبانی خود را تا به امروز ارائه دهد. این جمله احتمالاً جمله “عیسی ، ماری و جوزف و خر خر ما باید این چیز را پیش ببریم قبل از اینکه همه ما را در خم خونگی سوق دهد” ، که در نهایت دیویدسون را مجبور می کند اعتراف کند ، به عنوان یک دانش آموز مستقیم ، هانتر او را شکار کرده و در زندگی به عنوان مس خم شده ثبت نام کرده تا مناقصه خود را انجام دهد. بیایید این را بپذیریم ، اگر آن خط توسط Gaffer مستقیماً به صورت شما منتقل می شد ، شما به چیزی اعتراف می کردید ، نه؟

دیویدسون همچنان چیزهای زیادی نمی دهد ، اما لطف خوبی دارد که با اعتراف به این که تلفن های مشعل را در خانه خود نصب کرده است ، از کلیه جنایات PC Farida Jatri (آنیکا رز) معاف است. امیدواریم فریده فقیر اکنون آزاد شده باشد ، زیرا آن قسمت در واقع نمایش داده نشده است. دیویدسون همچنین اعتراف می کند که پرونده ها را در ماشین DS Ian Buckells (Nigel Boyle) کاشته و او را وادار کرده است تا مرتکب خطاهای نظارتی شود که منجر به فرار کارل بنکس قبل از دستگیری شد. به گفته وی ، باكلز می خواست تری بویل (تامی جسوپ) برای قتل گیل ولا (آندی اوشو) تهیه شود زیرا وی برای پیشرفت در این پرونده باید دیده می شد – و فراموش نکنیم كه تا آنجا كه ما می دانیم ، باكلز برای به دست آوردن از مرگ ولا ، زیرا وی قصد داشت فسادی را در پرونده لورنس کریستوفر ، که وی در آن دخیل بود ، آشکار کند.

وی پس از سرانجام اعتراف به راه اندازی سرقت برای به خطر انداختن کل دستگیری کارل بنکس که وی از زمان وقوع آن در قسمت اول انکار کرده است ، وی همچنین مسئولیت کامل قتل پیلکینگتون را به عهده گرفت ، که با اطمینان از اینکه چاپ های وی به پایان رسیده بود ، این کار را انجام داد. سلاح قتل این هنوز به همین جا ختم نمی شود – دیویدسون حتی AC-12 را در جهت کارگاه چاپخانه OCG سابق سوused استفاده کرده ، جبهه ای برای فعالیت های جنایتکارانه آنها ، جایی که لپ تاپ و رایانه های دزدی شده Gail Vella پیدا شد ، نشان می دهد که ارتباط بین OCG و او وجود دارد مرگ.

یک دیویدسون که از نظر احساسی تخلیه شده است ، جمله “من خم نیستم” چندین بار تکرار می کند ، با وجود اعتراف به خم شدن زیاد ، بسیار متشکرم. این باید تا حد زیادی برای خودش باشد ، زیرا او می توانست بدون داشتن جرمی زندگی امیدوار کننده داشته باشد و بسیار قربانی DNA و روابط خانوادگی خود شده است. تکرار این عبارت مانند یک مانترا می تواند راهی باشد که او سعی می کند با وجود آنچه مجبور به انجام خلاف میل خود شده است ، به خود اطمینان دهد که فرد خوبی است.

کارمایکل دارد همه چیز را خراب می کند

اگر ما همچنان به جوایز این قسمت ادامه می دهیم ، مطمئنا شخصیت شرور پانتومیم سال به پاتریشیا کارمایکل ، Dolores Umbridge واقعی AC-12 می رود. او هر وقت وارد صحنه چپ می شود ، تمایل به بو و هشدار دادن و بلند فریاد کشیدن “او پشت سر شماست” را تحریک می کند ، وقتی مصاحبه های خود را از خط خارج می کند ، و نظارت را در هر فرصت لغو می کند. او به طور مداوم مصاحبه دیویدسون را از هرگونه سرنخ مناسب که می تواند به هر مسیری خمیده اشاره کند ، راهنمایی می کند و با تکرار خطوط طولانی مدت بیش از حد استفاده شده توسط آز آزبورن که ثابت شده است هیچ فسادی در نیروی پلیس وجود ندارد. این درست نیست “! همه ما از روی مبل هایمان فریاد می کشیم و با موضوع هکلینگ پانتومیم ادامه می دهیم.

با تقاضای حذف تصویر آزبورن از هیئت تحقیق ، و اعتراف به هیستینگز خشمگین که او و آزبورن به او اعتماد ندارند ، او فقط برای بالا بردن روند فکر عمل می کند که در حال حاضر ، او خمیده تر از یک خم U است. وی در وصیتی از شخصیت شرور آنا ماکسول مارتین که به دقت ساخته شده بود ، درخشنده شخصیتی بود که دوست داریم از او متنفر باشیم و در حال حاضر با تورول به عنوان دونده اول ایستاده است تا چهارمین “H” باشد.

مارکوس تورول با پایان خود دیدار می کند

اگر از هفته گذشته به یاد داشته باشید ، مظنون به ارباب جنایت OCG و مس خم شده سابق مارکوس تورول ، در حال حاضر در اسپانیا مخفی شده بود. در جستجوی آپارتمان دیویدسون ، رایانه ای که وی برای برقراری ارتباط با عضو OCG بی چهره از آن استفاده می کرد پیدا شد و آدرس IP که وی با وی در حال برقراری ارتباط بود در اسپانیا پیدا شد. تورول ، مرد بودن در انتهای دیگر آن گفتگوی مرموز کاملاً محتمل به نظر می رسد. با این حال ، پلیس اسپانیا او را ردیابی می کند و بازداشت احتمالی او به طور مستقیم به AC-12 پخش می شود. عصبانیت هیستینگز وقتی به جای دستگیری رضایت بخش ، دو جسد پیدا می شود که مشخص می شود تورول و همسرش هستند ، به اوج تب می رسد. اما اسبهای خود را نگه دارید – بعید است که او واقعاً مرده باشد ، نمایش به سختی می تواند از نام بزرگی در بازی مانند جیمز نسبیت استفاده کند ، فقط برای اینکه یک عکس از یک جنایتکار تحت تعقیب باشد. نسبیت مطمئناً برای یک نقش بزرگ در سری بعدی در حال تنظیم شدن است. شواهد دوم این است که قبلاً عکسهای “اجساد” پیدا شده در اینترنت وجود داشته است و افسر پلیس نقابدار که برای تأیید اینکه آنها مربوط به تورول و همسرش هستند به دوربین مراجعه می کند ، به طرز مشکوکی شبیه خود تورول است.

آینده DS Arnott خوب به نظر نمی رسد

فلمینگ اکنون آزاد است و با آرنوت تبادل نظر دوست داشتنی پر از “همسر خوب” دارد و دیویدسون با ترس به سلول او منتقل می شود. او واقعاً باید مراقب باشد ، زیرا همانطور که از راهرو زندان عبور می کند تا صدای کنایه آمیز آزبورن را در مورد افرادی که از عواقب ناشی از آن رنج می برند صحبت می کند ، چهره وحشتناک نگهبان زندان که به طور معمول استخوان های مس را می سوزاند و می شکند ، ، برای تهدید کنایه آمیز به دیویدسون. او موفق شده است که در این مرحله کاملاً برای او دلسوز شویم و به نظر می رسد یک فوران سریع برای نجات او و اجازه دادن به او زندگی مستقیمی را داشته باشد که به نظر می رسد خیلی خواهان آن است.

ممکن است شعله ور ماتی آشنا بین آرنوت و فلمینگ به پایان برسد ، زیرا آرنوت از پنجره های صفحه رایانه خود با توجه به اینکه توافق نامه رضایت کوکی ها هستند ، از پنجره های روی صفحه رایانه خود چشم پوشی می کند و از او می خواهد برای بررسی بازگردد – با یک کلیک سریع و آنها ناپدید می شوند ، دوباره به آنها فکر نمی شود بعد از اینکه چند هفته از مشکل داروی تجویز شده وی چشم پوشی کرد ، به نظر می رسد زمان او تمام شده است و باید خیلی زود پاسخ اعتیاد خود را بدهد. اپیزود آخر شیرین و تلخ خواهد بود ، اما بیایید امیدوار باشیم که یک فصل بسیار کمربند در یک فصل کمربند خاتمه یابد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>