در مجموعه فیلم پری دریایی کوچک ، هاله بیلی را در نقش آریل ببینید

[ad_1]

هاله بیلی با اولین فیلم سینمایی خود آماده است ما را به زیر دریا ببرد! در سال 2019 ، اعلام شد که خواننده و بازیگر 21 ساله نقش برجسته آریل را در بازسازی زنده فیلم دیزنی بازی می کند پری دریایی کوچک، و در ماه ژوئن ، سرانجام اولین نگاه را به بیلی در صحنه داشتیم. دم پری دریایی امضا شده توسط آریل ، بیلی در کنار ساحل ساردینیا ، ایتالیا ، در کنار جونا هاوئر کینگ ، که قرار است نقش شاهزاده اریک را بازی کند ، مشاهده شد. اخیراً ، این دو نفر در حال فیلمبرداری از صحنه نمادین “بوسه دختر” از فیلم بودند. برای هیجان انگیزتر کردن اوضاع ، بیلی به عنوان اولین بازیگر سیاه پوست که نقش آریل را بازی می کند ، تاریخ سازی می کند.

بازسازی لایو اکشن دیزنی از کلاسیک 1989 به کارگردانی خواهد بود مری پاپینز برمی گرددراب مارشال است و سبک های موسیقی لین-مانوئل میراندا و آلن منکن آهنگساز اصلی را به نمایش می گذارد. همچنین ملیسا مک کارتی ، اوکوافینا ، جیکوب ترمبلی ، خاویر باردم ، دیوید دیگز ، و نوما دوموزونی به جمع بازیگران پیوسته اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>