در چالش خواندن 2021 POPSUGAR شرکت کنید

[ad_1]

من در مورد شما نمی دانم ، اما ما در مورد آنچه در سال 2021. آینده آینده ابراز امیدواری می کنیم احساس امیدواری می کنیم؟ هفتمین چالش سالانه خواندن POPSUGAR!

این لیست شامل 50 دستورالعمل جالب و منحصر به فرد به شما کمک می کند تا اهداف خواندن خود در سال 2021 را محقق کنید ، چه این که بخواهید امسال کتاب های بیشتری بخوانید و چه بخواهید با غواصی در ژانرهای طاقچه ، کشف نویسندگان کمتر شناخته شده یا شاخه های مختلف ، مطالعه خود را متنوع کنید. از مناطق راحتی کتاب شما.

اگر 50 کتاب به نظر زیاد می رسد ، ما آن را با 40 درخواست استاندارد برای چالش کتاب و 10 دستورالعمل “پیشرفته” برای افرادی که بیش از حد در آنجا هستند ، تجزیه می کنیم. برای سال 2021 ، بخش پیشرفته موضوع جدیدی دارد که ما از آن هیجان زده ایم: لیست TBR شما! برای بسیاری از ما ، توده “TBR” (برای خواندن) ما به طرز شرم آوری طولانی است. در حقیقت ، وقتی با اعضای باشگاه کتاب POPSUGAR در مورد لیست TBR آنها تماس گرفتیم (نحوه عضویت در این گروه را اینجا بیاموزید!) ، بیش از 900 خواننده گفتند که لیست آنها طولانی تر از 20 است ، بعضی از آنها هزاران نفر است! حداقل امسال می توانید 10 کتاب از کتابهایی را که قصد مطالعه آنها را دارید ، بررسی کنید ، چه در قفسه کتاب شما باشد ، چه در کتابخانه در حالت انتظار ، یا فقط در بخش “می خواهید بخوانید” ذخیره شده است گودرید

علاقه مندان به کتاب ، مهم نیست که این اولین بار است که به چالش می کشید یا از ابتدا فداکاری می کنید ، ما امیدواریم که چالش خواندن 2021 POPSUGAR اشتیاق شما به مطالعه را در سال جدید زنده کند و شما را تشویق کند تا چیزی درباره خود بیاموزید ، دیگران و دنیای اطراف شما. از همه مهمتر ، با آن لذت ببرید! در پایان روز ، شما قوانینی را وضع می کنید ، بنابراین آزادانه آنها را نقض می کنید.

آماده برای شروع؟

  • لیست قابل چاپ ما را در اینجا بارگیری کنید ، هنگام مراجعه کتاب ها را بررسی کنید و گرافیک مفید را برای مراجعه به آن سنجاق کنید.
  • به باشگاه کتاب POPSUGAR در فیس بوک بپیوندید ، جامعه ای کاملاً خوانده شده از سردبیران مشتاق POPSUGAR و خوانندگان دیگر از سراسر جهان. برای انتخاب این چالش کتاب را عوض کنید ، هنگامی که سریع درگیر شدید ، با او به اشتراک بگذارید ، ایده های مربوط به ژورنال گلوله را به اشتراک بگذارید ، یا فقط در مورد آخرین صفحه برگردانی که با آن وسواس دارید چت کنید.
  • اگر به دنبال راهی آسان برای ردیابی و رتبه بندی دیجیتالی کتاب هایی هستید که برای این چالش خوانده اید ، پیشنهاد می کنیم به این گروه Goodreads متشکل از خوانندگانی که هر ساله در چالش خواندن POPSUGAR شرکت می کنند ، بپیوندید.
  • دنبال کردن POPSUGAR کتاب در توییتر و پیشرفت خود را در زمینه اجتماعی با هشتگ #popsugarreadingchallenge به اشتراک بگذارید.

اکنون برای چالش خواندن POPSUGAR 2021 ، به همراه پیشنهادات کتاب تنظیم شده از ویراستاران و اعضای باشگاه کتاب برای آنچه که برای همه دستورالعمل ها بخوانید ، ادامه دهید.

گزارش اضافی توسط آلیسون اینگروم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>