دستور العمل های نان تست ریکوتا از TikTok

[ad_1]

گوش دهید ، متعصبین نان تست آووکادو. . . طبق TikTok یک نان تست جدید در شهر وجود دارد و روی آن پنیر ریکوتا قرار دارد! قبل از اینکه از آن س letال کنید ، بگذارید مشخص شود که لیزو این روند را امتحان کرد و انگشت شست را شروع کرد و گفت: “خوب بله ، من را قانع کردی ، نان تست ریکوتا نان تست آووکادو جدید است” ، و اگر این شما را ترغیب نمی کند آن را امتحان کنید (به خصوص بعد از لگد غلات کامل طبیعت او) ، من نمی دانم چه خواهد شد.

در اصل ، نان تست ریکوتا فقط نان تست است (که معمولاً روی خمیر مایه تهیه می شود) همراه با پنیر ریکوتا و هر نوع خواسته قلبی شما. در حالی که اکثر مردم آن را با عسل و مربا می پوشانند ، تعداد زیادی روش برای خوردن این روند TikTok وجود دارد. حال س realال اصلی این است که ، آیا ما در رستوران های همه جا نان تست ریکوتا را مشاهده خواهیم کرد؟ TBD ، اما بعد از بحث در مورد قسمت میانی و شلوار جین لاغر ، من شروع به تعجب می کنم که آیا نان تست ریکوتا می تواند جایگزین جدید تست آووکادو باشد؟ اگر می خواهید این روند را خودتان امتحان کنید ، چند ایده دستور العمل با ظاهر شیک را که از TikTok پیش رو پیدا کردیم ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>