دستور العمل TikTok با عکس های خرد شده بروکسل

[ad_1]

tmp_ueD92P_7ae0f19b358b8298_IMG_1051_jpg.jpg

از هرکدام از دوستان یا خانواده ام س Askال کنید ، آنها به شما خواهند گفت که من یک جوان جوان بروکسل نیستم. با این حال ، به خودم قول دادم امسال می تواند سالی باشد که کام خود را گسترش می دهم ، و تا کنون ، کاملاً افتخار می کنم. (من الان با پیاز آشپزی می کنم – خیلی جالب * است!) و من فهمیدم ، اگر قصد دارم یک بار دیگر به جوانه بروکسل بروم ، می توانم به TikTok نیز مراجعه کنم ، زیرا اگر برنامه چیزی به ما یاد نداده باشد ، این است که جام مقدس دستور العمل های آسان دست کم گرفته ، لب خور ، آسان.

همانطور که پیش بینی شده بود ، دستور العمل خرد شده جوانه بروکسل از کاربر TikToker @ Courtneyannep من را به اشتباه هدایت نکرد. نه تنها رعایت آن فوق العاده آسان است ، بلکه دستور العمل آن با تعدادی طعم دهنده سرگرم کننده و متضاد عمل می کند. نشاط پودر پیاز و چاشنی ایتالیایی از گرما و طعم تند قند قهوه ای و پارمزان تازه فروکش کرده است. مثل مهمانی در دهانتان است! و چه کسی چنین چیزی را نمی خواهد؟ به خواندن ادامه دهید تا بررسی کامل دستور العمل من را با چند یادداشت اضافی که در این راه اضافه کرده ام مشاهده کنید. پخت و پز مبارک!

قبل از شستن و جوشاندن ، من توصیه می کنم جوانه ها را از وسط نصف کنید. این باعث می شود که بعداً سر و صدا راحت تر شوند. (نکته مثبت: راهروی سالاد را بررسی کنید ، زیرا گاهی اوقات در فروشگاه های مواد غذایی ، جوانه بروکسل از قبل بسته بندی شده و برش داده شده است)

tmp_zaAQAl_0a843aa9f1699a18_IMG_1025.JPG

برخی از جوانه های بروکسل ممکن است در تمام مراحل از بین بروند. مشکلی نیست ، آنها هنوز هم یک بار با هم مزه مزه می کنند. این دستورالعمل شامل اندازه گیری دقیق نیست ، اما با پاشیدن همه چیز ، از بهترین قضاوت خود در مورد میزان چاشنی خاص یا مقدار کمی استفاده کنید. در مورد پنیر نیز همین طور است – اگر آن را دوست دارید ، آن را روی هم انباشته کنید!

tmp_AAZChD_b8aa2a93364a2c12_IMG_1033.JPG

هر چند بار که سعی کردم جوانه ها را خرد کنم ، به نظر می رسید که آنها ساختار بدن کامل خود را حفظ کرده اند. هرچند نگران نباشید ، زیرا آنها به نشستن و پهن شدن در اجاق ادامه خواهند داد.

tmp_Ot2QSw_2eb1039d84138554_IMG_1079.jpg

کاربر TikTokcourtneyannep توصیه می کند که جوانه ها را حدود 20 دقیقه در فر نگه دارید. با این حال ، اگر سبزیجات پخته شده را در سمت تردتر دوست دارید (که البته) ، من می خواهم آنها را به مدت سه دقیقه بیشتر بگذارم یا برعکس اگر از سبزیجات کاملاً پخته شده لذت می برید. در کل ، من این دو انگشت شست را بالا می برم. من قطعاً اینها را دوباره تهیه خواهم کرد ، چه برای یک غذای فرعی یک هفته در هفته و چه به عنوان بخشی از یک وعده غذایی برای تعطیلات.

tmp_IBU9EV_0971eabdc60ec0ef_IMG_1061.jpg

دستور العمل TikTok با عکس های خرد شده بروکسل

عناصر

 1. 10 اونس جوانه بروکسل
  کره 1/4 پیمانه
  سیر
  پودر پیاز
  چاشنی ایتالیایی
  شکر قهوهای
  پنیر پارمزان تازه رنده شده (پنیر کیسه ای نیز کار می کند)

جهت ها

 1. فر را با دمای 425 درجه فارنهایت گرم کنید. در یک قابلمه بزرگ ، جوانه بروکسل را حدود 20 دقیقه بجوشانید. سپس تخلیه کنید ، زیر آب سرد بشویید و خشک کنید.
 2. یک ورق پخت را با کاغذ روغنی بچینید و جوانه ها را تراز کنید. هر جوانه را با ته یک فنجان شیشه ای خرد کنید ، بنابراین جوانه ها نازک و صاف می شوند تا شکل اصلی و توپی مانند.
 3. در یک قابلمه کوچک با حرارت متوسط ​​، با سیر ، پودر پیاز ، ادویه ایتالیایی و نمک بهتر ذوب شوید. چند بار آنرا تحریک کنید تا یک قوام ذوب شود ، و سپس روی جوانه ها بچرخانید. شکر قهوه ای و پنیر پارمزان تازه رنده شده را بپاشید.
 4. جوانه بروکسل را برای حدود 15 تا 20 دقیقه در اجاق گاز قرار دهید. بعد از اینکه ترد و طلایی شد ، روی آن نمک و پنیر تازه اضافه کنید. لذت بردن!

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / امیلی ویور

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>