دستور تهیه آناناس بزرگسالان TikTok | POPSUGAR Food انگلستان

[ad_1]

tmp_xMwcaC_80579018374946aa_IMG_4001_2_.jpg

با تشکر از TikTok ، کام من به ترکیبات عطر و طعم ماجراجویانه مانند هندوانه و خردل ، کره بادام زمینی و Doritos و مورد علاقه شخصی من ، ترشی و Kool-Aid عادت کرده است (قول می دهم ، در واقع خوب است!). اتفاق نظر اینترنتی در مورد خوب بودن این جفت سازی هنوز ناشناخته است. اما یک دستورالعمل جدید وجود دارد که از زمان ارسال توسط TikToker Bee Tinoco ، نظرات مثبت زیادی را دریافت کرده است ، و آن هم آناناس با رام نارگیل Malibu یا همان آناناس بزرگسال است.

آناناس و نارگیل در حال حاضر یک ترکیب درجه یک میوه است ، بنابراین تزریق آناناس با مالیبو به نظر من کاملاً بی فایده است. هنگامی که اولین لقمه آناناس را پس از 24 ساعت طولانی که در یخچال می نشستم منتظر می ماندم ، در بهشت ​​pilaa colada بودم. واقعن ارزش منتظر بودن را داشت. من به عنوان شخصی که از کوکتل های میوه ای لذت می برد اما در واقع هرگز خودش آن را درست نمی کند ، مجبور شدم سریع جستجو کنم ، “آیا piña coladas Malibu دارد؟” شرم آور ، می دانم! اما همانطور که مشخص شد ، نارگیل موجود در یک piña colada کلاسیک از شیر نارگیل ، خامه نارگیل یا هر دو حاصل می شود ، اما از مالیبو استفاده نمی شود.

tmp_Ni9VuX_7581c11b772aae70_IMG_3993_1_.jpg

من از اینکه طعم نارگیل آناناس بدون شیر نارگیل واقعی چشیده است ، متعجب شدم و صادقانه بگویم ، من به سختی حتی الکل را چشیدم. بهترین حدس من در مورد چرایی این اتفاق این بود که شیرینی طبیعی آناناس سختی الکل را غرق می کند ، در نتیجه نارگیل را در مالیبو برجسته می کند. گذاشتن یک شبه هم به آن کمک کرد.

adaywithbee

# با کولیadaywithbeee 687 دنبال کننده دور باشید! # برو برای دست انداز # نوع # فوریوپاژ # GIVEAWAY # دنبال کردن حزب

sound صدای اصلی – BeeTinoco

و اگر طعم و مزه آن به تنهایی کافی نیست که شما را متقاعد کند که این دستور العمل را امتحان کنید ، تهیه آن نیز بسیار آسان است ، مخصوصاً اگر نمی خواهید یک پولیا کلادا واقعی را بزنید. سخت ترین قسمت انتظار است. تینوکو در دستور العمل اصلی خود از اندازه گیری استفاده نکرده است ، بنابراین شما می توانید به همان اندازه که می خواهید مالیبو یا مقدار کمی اضافه کنید. همانطور که وی در فیلم خود نشان داد ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک شیشه نیزه آناناس بگیرید ، آب آن را تخلیه کنید و در مالیبو بریزید. به همین راحتی مهم است که بگذارید یک شب بماند ، اما سایر TikTokers توصیه کرده اند که دیگر آن را ترک نکنید ، زیرا بافت تغییر می کند. در هر صورت ، فکر می کنم این روش جدید مورد علاقه من برای خوردن آناناس باشد ، و من قطعاً پیش بینی می کنم که در طول روز این غذا را در ساحل بخورم.

tmp_cF1n0V_95e7a775c5233cb6_IMG_4002_1_.jpg

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / Kalea Martin

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>