دستکش های اپرا روند بزرگ مد در BRITs 2021 بود

[ad_1]

دستکش های اپرا لوازم جانبی منتخب غیر منتظره در جوایز BRIT 2021 بودند. سه شنبه ، 11 مه به طور زنده از O2 Arena لندن برگزار شد ، برخی از بهترین ستارگان لباس پوشیده بر روی فرش قرمز دارای چند مورد مشترک بودند: پارچه های پاستلی ، لباس های نئون و لوازم جانبی “COVID دوستانه” مانند ماسک های طراح ، سرپوش های از راه دور اجتماعی و دستکشهای اپرا که نمای هماهنگ را کامل می کنند.

دو لباس به یادماندنی فرش قرمز از مابل و رای تهیه شده است. این خواننده ها لباس های نئون آغوش بدن را به همراه مابل در رنگ سبز آهک ، رائی در فوشیا و دستکش های اپرای بلند و ظریف به تن داشتند. جسی ور و لیان لا هاواس نیز دستکش های اپرا را برای تکمیل ظاهر خود انتخاب کردند ، اما در عوض به دنبال یک پالت کم رنگ از چاپ سیاه و حیوانی بودند.

این بسیار منطقی است که چرا دستکشهای اپرا در اولین فرش قرمز فیزیکی که از زمان قفل کردن به صورت زنده تماشا کرده ایم ، بسیار محبوب هستند. در نگاه اول ، کاربردی هستند تا ما به خیلی چیزها دست نزنیم. و سپس قسمت زیبایی آن وجود دارد که از مانیکور شما در برابر لکه زدن محافظت می کند و دستان شما از خشک شدن همه دست های ضدعفونی کننده دست در چنین رویداد عمومی محافظت می کند – فکر کنید دستکش های اپرای Schiaparelli از بیانسه در گرمی های 2021 یا دستکش های اپرای پوشیده شده برای جوایز مد 2019 انگلیس. روند مد دستکش های اپرا تازه آغاز شده است و ما انتظار داریم که لوازم جانبی بسیار محبوب برای پاییز و زمستان 2021 باشد.

ادامه مطلب را برای بهترین لباسهای جوایز BRIT که با دستکشهای اپرا روبرو شده اند ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>