دعا لیپا را در ویدئوی رفتار 18 قرن پاپ اسموک مشاهده کنید

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=UBjTdLGV8L0

نماد پاپ ، دوآ لیپا ، در یک ویدئوی جدید برای آهنگ پس از مرگ Pop Smoke ، “Demeanor” ، که خواننده به شدت در آن ظاهر شده است ، بازگشت. پس از تماشای کامل این ویدئو (البته حداقل سه بار برای خیساندن همه آن) ، ما نمی توانم فکر کنم ویدئو یک چیز را فریاد می زند: جدی بریجتون لرزش این ویدئو با عکس لیپای پر زرق و برق باز می شود ، که به چیزی تبدیل می شود که فقط می توان به عنوان یک الهه قرن هجدهم توصیف کرد. ما می بینیم که او در آینه ای بزرگ آرایش می کند و لباسی به تن دارد که ظاهراً از آخرین روند ناهنجاری الهام گرفته است. این ویدئو همچنان لیپا را دنبال می کند و در حالی که شب می نوشد و می رقصد در یک مهمانی مجلل با مهمانان فراوان ، در حالی که یک دود پاپ مانند یک نقاشی عظیم زندگی بیشتری می کند.

وقتی صحبت از مد یا ست به میان آمد ، از جزئیات صرفه جویی نشد ، هر فردی را در ضیافت با لباس و مدل موهای تزئین شده پوشید. ما باید اعتراف کنیم ، چشم ما به طور جدی به لیپا در توپ بود ، اگرچه این ممکن بود به این دلیل باشد که در مجموع پنج نسخه از او روی میز ضیافت نشسته بود. یک چیز قطعی است: این وحشیانه ترین گردهمایی رنسانس است که دیده ایم-و ما مطمئناً دعوت می خواهیم.

ویدئوی “رفتار” را به طور کامل در بالا مشاهده کنید و ببینید چند بار طول می کشد تا میزان نشستن لیپا دور میز را بشمارید (جمله ای که ما هرگز فکر نمی کردیم آن را بگوییم).

منبع تصویر: کاربر YouTube Smoke

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>