دعا لیپا و دمی لواتو محکوم کردن اجاره همجنسگرایانه DaBaby هستند

[ad_1]

به دنبال موزیک ویدئوی همجنسگرایانه لیل ناس ایکس برای “Industry Baby” در روز جمعه 23 ژوئیه ، DaBaby خواننده رپ آمریکایی هنگام اجرا در جشنواره Rolling Loud در روز یکشنبه 25 ژوئیه یک هجمه هموفوبیک انجام داد. نظرات مملو از انحرافات خطرناک و انگ زننده در مورد بی بند و باری مردان HIV و ایدز بود. و همانطور که گرمی های واقعی انجام می شود ، دعا لیپا و دمی لواتو هر دو اظهارات همجنسگرایانه DaBaby را در رسانه های اجتماعی محکوم کرده اند.

“من می دانم که طرفداران من می دانند قلب من کجاست و من 100٪ در کنار جامعه LGBTQ ایستاده ام.” – دعا لیپا

دعا لیپا در سال 2020 با آهنگ محبوب “Levitating” با DaBaby همکاری کرد. لیپا پس از آگاهی از شعار نفرت انگیز DaBaby در جشنواره Rolling Loud ، در داستان های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که “از اظهارات DaBaby” متعجب و وحشت زده شده است. من واقعاً نمی شناسم من می دانم طرفدارانم می دانند قلب من کجاست و من 100٪ در کنار جامعه LGBTQ هستم. ما باید برای مبارزه با انگ و جهل در مورد HIV/AIDS گرد هم بیاییم. ” دمی لوواتو همچنین با تقویت صدای فعال بی صدا و آرایشگر مت برنشتاین در صفحه شخصی اینستاگرام خود ، DaBaby را محكوم كرد و از جامعه LGBTQ پشتیبانی كرد. “مردم داغ به نسخه اصلی levitating گوش می دهند” ، لوواتو عنوان خود را از چرخ فلک آموزنده برنشتاین که با تصویری مبنی بر اینکه “HIV یک بیماری همجنسگرایانه نیست” شروع کرد ، زیرنویس کرد.

منبع تصویر: کاربر یوتیوب Dua Lipa

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>