دعا لیپا گردنبند Vivienne Westwood Pearl “TikTok” می بندد

[ad_1]

دعا لیپا برای مراسم جوایز BRIT 2021 ، انگشتان پا تا پا Vivienne Westwood را پوشید ، لباس تهیه شده توسط آرایشگر او لورنزو پوسوکو. اما طرفداران چشم عقاب و کاربران TikTok در سه ردیف Pearl Bas Relief Choker که این ستاره همچنان پس از نمایش جایزه از آن استفاده می کرد ، استفاده کردند و آن را از فرش قرمز به اتاق هتل خود در لندن بردند ، جایی که آن را با یک مینی لباس ساتن بدون بند سفید ، جوراب شلواری و سکوها.

امضای جواهرات Vivienne Westwood با نشان Orb در واقع به اوایل دهه 90 برمی گردد ، زمانی که طراح لباس انگلیسی آن را با شکوه و عظمت بر روی باند پانک راک-ملاقات-سلطنتی خود کار می کرد. این نماد خود به یاد انگشترهای تاج انگلستان است که به لطف انگشتر مخفی شده Swarovski که دور آن حلقه می شود ، از فضای بیرونی الهام گرفته است. نسخه مینی وست وود که با قیمت 110 پوند فروخته می شود ، با به اشتراک گذاشتن کاربران درمورد بوکس زدن و ایده های مختلف لایه بندی ، کاملاً به مد مد TikTok تبدیل شده است.

نسخه دلپذیرتر Dua با قیمت 340 پوند در دسترس است و بدیهی است که شایسته توجه مردم فرش قرمز است. در همین حال ، مینی گوی در سایت هایی مانند Etsy ، eBay و Depop با هزینه کمتری فروخته می شود و این همه به لطف افزایش محبوبیت این قطعه است که در واقع از دهه ها قبل وجود داشته است. پیمایش کنید تا احساسی را که چوکر Pearl Bas Relief ویوین وست وود است کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>