دمی لواتو بعد از مصرف بیش از حد 2018 در مورد نابینایی باز می شود

[ad_1]

BEVERLY HILLS، CALIFORNIA - 22 مارس: دمی لواتو در حین برگزاری مراسم OBB Premiere Event برای YouTube Originals Docuseries روی صحنه می رود

دمی لواتو پس از مصرف بیش از حد در سال 2018 در مورد راه طولانی خود برای بهبود است. پس از فاش کردن اینکه او از نظر قانونی کور است هنگامی که در بیمارستان در بیمارستان خود از خواب بیدار شد رقص با شیطان، این خواننده 28 ساله در مورد جزئیات بیشتر تأثیرات بیش از حد مصرف وی بر بینایی وی توضیح داده است. وی گفت: “پیامدهای جسمی آنچه اتفاق افتاده بود ، واقعاً دشوار بود که تنظیم شود.” مردم. “به همین راحتی موهای ابروهای شما ، من باید می فهمیدم که چگونه باید بالاتر نگاه کنم تا بتوانم ببینم زیرا لکه های کور من در نقطه اصلی دید من قرار دارد. حتی با پوشیدن یک لباس کامل ، کفش هایم را نمی دیدم من باید از شخص دیگری بپرسم ، “آیا این کفش ها با آن همراه هستند؟”

در پزشکی خود ، دمی اشاره کرد که به دنبال مصرف بیش از حد ، سه بار دچار سکته مغزی ، یک حمله قلبی شد و در اثر سکته مغزی دچار آسیب مغزی شد. علاوه بر این که در بینایی خود نقاط کور دارد ، دیگر نمی تواند رانندگی کند و گاهی هنگام ریختن یک نوشیدنی یک فنجان را از دست می دهد زیرا نمی تواند آن را ببیند.

با وجود همه چیزهایی که او پشت سر گذاشته است ، دمی انتخاب می کند که یک نگرش مثبت داشته باشد و “شوخ طبعی عالی” خود را حفظ کند. وی ادامه داد: “من متوجه می شوم که وقتی می توان خندید مهم است.” “هنگامی که من کارهایی مانند ریختن نوشیدنی هایی را که با خانواده ام در شکرگذاری می ریختم انجام دادم و به همه جا ریخت ، ما کمی از این موضوع بخندیم زیرا شما مجبور هستید. این باور نکردنی است که چگونه بدن انسان فقط سازگار می شود. من هرگز یک دوره زمانی داشته باشم که فکر کردم ، “خدای من ، ممکن است بینایی من برای همیشه از بین برود” [or] وارد این حمله وحشت شوید. ما فقط باید خود را سازگار کنیم و اینگونه بود که من با آن جلو رفتم. ”

منبع تصویر: گتی / ریچ فیوری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>