دمی لواتو درباره فیلترهای زیبایی اینستاگرام واقعی می شود

[ad_1]

لاس وگاس ، NV - 20 مه: هنرمند ضبط کننده دمی لواتو در 20 مه 2018 در لاس وگاس ، نوادا در جوایز موسیقی بیلبورد 2018 در MGM Grand Garden Arena شرکت می کند.  (عکس از Axelle / Bauer-Griffin / FilmMagic)

دمی لواتو اغلب از فشارهای شبکه های اجتماعی صحبت می کند ، اما اخیراً تصمیم گرفت که به اثرات مضر فیلترهای استوری اینستاگرام بپردازد. در تاریخ 1 مارس ، Lovato با استفاده از یکی از “فیلترهای زیبایی” این برنامه ، حلقه ای ایجاد کرد و توجه “غیرقابل انتظارات زیبایی” را که ایجاد می کند ، جلب کرد.

این ویدئو نشان می دهد که لواتو در حال ژست گرفتن و لبخند زدن است اما متن روی حلقه حاوی “استثناهای زیبایی غیر واقعی با این فیلترها باعث شده” و لیست “اینها چشم واقعی من نیستند” ، “پوست من صاف نیست” ، “صبر کنید من به بینی کوچکتری نیاز دارم؟! ، “و” اما آیا می توانم همیشه اینگونه باشم؟ “

فیلتر از بینی او باریک شد ، استخوان گونه اش را بلند کرد ، پوست او را صاف کرد تا به آن حالت هوای تمیز بدهد و لب هایش را جمع کرد تا پرتر به نظر برسد. این فقط یک فیلتر از هزاران موردی است که بیشتر کارهای مشابه را انجام می دهند: صورت خود را تحریف کنید تا بیشتر شبیه ایده جامعه در مورد زیبا باشد.

هنگامی که فیلترها برای اولین بار در Snapchat راه اندازی شدند ، شامل گزینه هایی بودند که پر از شکلک های مسخره بودند یا شما را به سگ تبدیل کردند اما اکنون “فیلترهای زیبایی” ایجاد شده اند تا ما را شبیه خودمان کنند ، “بهتر”. این فیلترها ما را برنزه تر ، لاغرتر ، با ویژگی های بارزتر می کند و علائم پوستی واقعی را تاری می کند.

در ادامه نوشتن روی حلقه لواتو ادامه داد: “خدا را شکر که اکنون این موضوع را درک کرده ام و متاسفم که از آنها استفاده کردم و متوجه شدم که چقدر خطرناک بودند.” “خدا را شکر که من در 13 سالگی نبودم. همچنین … چطور نوجوانان یاد می گیرند که با این مهارت خود را بپذیرند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>