دمی لواتو در مورد مصرف بیش از حد دارو در CBS یکشنبه صبح صحبت می کند

[ad_1]

وقتی صحبت از مبارزاتش با متانت می شود ، دمی لواتو همچنان یک کتاب باز است. پس از نمایش SXSW از او رقص با شیطان مستندات یوتیوب ، این خواننده 28 ساله هنگام بحث در مورد مصرف بیش از حد داروی تقریباً مهلک در سال 2018 با صبح یکشنبه CBS. دمی در یک کلیپ پیش نمایش مصاحبه ای که روز جمعه منتشر شد ، گفت: “پزشکان به من گفتند که پنج تا 10 دقیقه وقت دارم. اگر کسی من را پیدا نکرده بود ، پس من اینجا نبودم.” “من سپاسگزارم که امروز اینجا نشسته ام. برای اولین بار در زندگی ام ، برای بیدار شدن مجبور شدم اساساً بمیرم.”

در او رقص با شیطان مستندی ، دمی فاش کرد که او در حال بررسی میانه روی بیش از حد متانت ، استفاده از ماری جوانا و الکل در حد اعتدال تحت نظارت است به امید یافتن تعادل با اعتیاد خود. دمی توضیح داد: “اگر آماده نیستید ، مجبور نیستید که هوشیار شوید.” “شما نباید برای افراد دیگر هوشیار باشید. شما باید این کار را برای خودتان انجام دهید.” مصاحبه کامل دمی با صبح یکشنبه CBS در حالی که او در 21 مارس پخش می شود رقص با شیطان اولین بار در 23 مارس سریال در YouTube پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>