دنیای زیبای سالی رونی ، جزئیات کجا هستید

[ad_1]

منبع تصویر: فابر

در ماه ژانویه ، سالی رونی تاریخ انتشار سومین رمان خود را تأیید کرد ، دنیای زیبا ، کجایی. در اواخر سال جاری ، هیجان ما فقط افزایش یافت زیرا در 14 آوریل ، ناشر رونی ، فابر و فابر ، جلد جلد کتاب را منتشر کردند.

اولین رمان او مکالمه با دوستان پس از پاسخ باورنکردنی به اولین اقتباس او ، از آن زمان برای تلویزیون اقتباس شده است ، مردم عادی. می دانید ، یکی با زنجیره کانل و که خانه خیره کننده در ایتالیا؟

قسمت سوم داستان فیلم در مورد آلیس و آیلین ، دو دوست که مجبور به ادامه دوستی خود از طریق ایمیل هستند ، به دلیل اکران در 7 سپتامبر ، روایت می شود. آلیس ، داستان نویس ، با پسری به نام فلیکس ملاقات می کند که وی را به رم هشدار می دهد ، در حالی که آیلین پس از یک جدایی نابسامان عاشقانه با دوست کودکی سیمون را از سر می گیرد.

به گفته فابر و فابر ، دوستان “قبل از امید به دیدار دوباره” در مورد هنر ، دوستی ، دنیای اطرافشان و امور عاشقانه پیچیده ای که در زندگی خودشان اتفاق می افتد نامه های الکترونیکی رد و بدل می کنند. الکس بولر از Faber فاش کرد که “این شما را بار دیگر در زندگی درونی شخصیت هایی با ذهن درخشان و قلب دردناک جذب می کند” ، که باید اعتراف کنیم صدای آن بسیار خاص است.

به عنوان بخشی از یک قرارداد دو بخشی کتاب ، دنیای زیبا ، کجایی همراه با دو نسخه ویژه اختصاصی Waterstones که در حال حاضر برای کتابفروشی های پیش از سفارش و مستقل در دسترس است ، در Hardback منتشر می شود.

منبع تصویر: فابر و فابر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>