دن لوی در پادکست رفتارهای میز جسی ور

[ad_1]

پاسادنا ، کالیفرنیا - 13 ژانویه: دانیل لوی از

در 10 مارس 2021 اتفاق جالبی در مورد جسی ور رخ داد آداب و رسوم جدول پادکست دن لوی ، معروف به دیوید رز از نهر شیت، مهمان وار بود و گفتگوهایی که انجام شد واقعاً فوق العاده بود. لوی همه ماجراهای زندگی در لندن و کار در آژانس استعدادهای درخشان ICM را به جسی و مادرش لنی گفت ، تجربه ای که پس از جدایی مالیاتی به خصوص داشت.

وی به وارس گفت: “من در خیابان شارلوت زندگی می کردم. اوایل روزهای اینترنت بود ، بنابراین حتی نمی دانم چگونه این مکان را پیدا کردم. این یک آپارتمان کوچک و کوچک در طبقه آخر بالای یک رستوران بود.” وی در ادامه توضیح داد که زمان حضور در لندن برای او یک تجربه بسیار شکل دهنده بوده است ، زیرا او در روزهای جوانی خود برای مبارزه با اضطراب اجتماعی و ناامنی تلاش می کرد. “این مانند یک وضعیت غذا خوردن ، دعا و عشق بود ؛ من می دانستم که باید این فرد را انتخاب کنم تا فرد بهتری باشم و امیدوارم نوعی آرامش و نوعی اعتماد به نفس در خودم پیدا کنم که مرا برای یک رابطه بهتر یا کار بهتر ، زیرا من به سختی می توانستم با مردم صحبت کنم ، “این بازیگر توضیح داد.

لوی در مورد رابطه گذشته خود و دلیل این حرکت خود صحبت کرد. او به وار گفت که “دوستان زیادی را در ICM کار کرد. من تقریباً فوراً می دانستم که اهل زندگی در آژانس نیستم. این نوع خاصی از افراد است که می تواند در آن محیط رشد کند ، و شما باید فوق العاده باشید با اراده ، و بخشی از دلیل رفتن من به لندن این بود که این رابطه ای که داشتم واقعاً چشمهایم را به این حقیقت باز کرد که من با خودم خیلی مهربان نیستم ، همانطور که همه ما بعضی اوقات می توانیم رفتار کنیم. به نوعی قلب ما را تسخیر می کند ، ما می توانیم به نوعی خودمان را به هزینه شخص دیگری به حداقل برسانیم. من متوجه شدم که به نوعی پوسته ای برایم باقی مانده است. “

آداب و رسوم جدول به خاطر بحثهای پرچین خود در مورد غذا شناخته شده است ، بنابراین فقط منصفانه بود که لوی لکهای غذای مورد علاقه خود را در لندن حذف کرد. رستوران فوق الذکر که وی در آن بالا زندگی می کرد پیتزای Icco بود ، و لوی در کنار چیدن نسخه هایی از مجله گرما. او به شنوندگان گفت که “هر چهارشنبه ، وقتی می دانستم کار طاقت فرسا است ، من آیینی داشتم که مرا بسیار خوشحال می کرد ، و این مراسم این بود ، من می دانستم که آخرین شماره مجله گرما صبح روز چهارشنبه بیرون آمد. “او کاملاً کامل اضافه کرد که” این نوع تجربه شگفت انگیز خود ترمیمی رفتن به Icco ، گرفتن پیتزای من ، سپس رفتن به Tesco در خیابان ، گرفتن من بود حرارت. من در آپارتمان خود می نشستم – که در آن زمان ، کاملاً سفید و کلوراکس شده بودم – و آنجا می نشستم و صفحات را ورق می زدم و پیتزا را می خوردم ، و کاملاً راضی بودم. ”

به طور طبیعی ، لوی آمریکایی بودن در خارج از کشور ، “فرهنگ مشاهیر را در انگلستان درک نمی کرد” و توضیح داد که “تقریباً به صورت اپیزودی ، چهارشنبه پس از چهارشنبه ، و در مورد کارهای قدیمی این مشاهیر باورنکردنی بریتانیا یاد گرفت.” افراد مشهوری مانند جردن معروف به کتی پرایس ، جید گودی و سیه نا میلر در صفحات نخست حرارت در آن زمان ، بنابراین به راحتی می توان گفت که دانش دن لووی از مشاهیر بریتانیا ممکن است اکنون قدیمی باشد!

به نظر می رسید انگلستان موقعیت مطلوبی برای لوی باشد ، خصوصاً در مورد زندگی عاشقانه او. “من بهترین زمان را گذرانده ام ، و به دلایلی خیلی در انگلیس قرار ملاقات می گذارم ، و در امریکا زیاد قدمت ندارم ، و دلیل آن را کاملاً نمی دانم ، اما می دانم که باید به آنجا برگردم جایی که من موفق ترین قرارها را دارم. این جایی است که من می خواهم عشق را پیدا کنم ، من فقط آن را در قلبم می دانم “، بازیگر تایید کرد.

به قسمت کامل آن در Spotify گوش دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>