دوآ لیپا در جنس کرست ژان پل گولتیه طلایی می پوشد

[ad_1]

دوآ لیپا مدتی است که با استایلیست لورنزو پوسوکو کار می کند و پشت بسیاری از لباس های اجرایی ، سبک خیابانی و ظاهر فرش قرمز او است. اما ما نمی توانیم بگوییم که برای ظاهر زیبا و الهام گرفته از قرن هجدهم آماده شده بودیم که با ظاهر او در ویدئوی پاپ اسموک برای “رفتار” ظاهر شد.

Posocco این کرست طلاکاری شده را با آرشه های نیم تنه و فلزی در آستین ، از بایگانی ژان پل گولتیه تهیه کرده است. این طرح برای اولین بار در باند پرواز بهار / تابستان سال 1998 و در هفته مد Haute Couture آغاز به کار کرد ، اما درست در بالای دامن سالن رقص کامل Dua متناسب است و در اینجا کاملاً جواهرات VRAM خیره کننده او را تکمیل می کند. دعا و لورنزو هر دو عکسهای پشت صحنه صحنه را به اشتراک گذاشتند و لحظه مد را که 23 سال بعد کاملاً حلقه شده است جشن می گیرند.

پیش از آن ، قطعه ژان پل گولتیر را به شکل اصلی خود در باریک بوته مشاهده کنید ، سپس با حرکات رقص خود ، زنده کردن Dua را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>