دوستان بازیگر جیمز مایکل تایلر تشخیص سرطان را نشان می دهد

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 16 سپتامبر: جیمز مایکل تایلر بازیگر با حضور در پاپ آپ پاپ آپ با بزرگداشت بیستمین سالگرد
منبع تصویر: گتی / استرینگر

جیمز مایکل تایلر ، که کارگر کافی شاپ Central Perk ، گونتر را به تصویر می کشد دوستان، در حال مبارزه با مرحله 4 سرطان پروستات است. این بازیگر اخبار دلخراش را در هنگام حضور در امروز دوشنبه نشان می دهد ، نشان می دهد که او برای اولین بار در ماه سپتامبر 2018 متوجه این تشخیص شده است. “من تقریباً در سه سال گذشته با این تشخیص سر و کار داشتم. [now]، سرطان مرحله آخر. وی گفت: “سرانجام ، می دانید که احتمالاً من را مبتلا خواهد کرد.” جیمز افزود که وی ابتدا تحت هورمون درمانی قرار گرفت که حدود یک سال “به طرز شگفت انگیزی” کار کرد ، اما تقریباً در زمان همه گیری سال گذشته ، سرطان گسترش یافت به استخوان ها و ستون فقرات او ، که در نهایت منجر به فلج پایین بدن او شد.

جیمز همچنین اشاره کرد که اخیر دوستان دیدار مجدد “شیرین” بود زیرا او قادر به حضور حضوری نبود. وی توضیح داد: “من می خواستم بخشی از آن باشم و در ابتدا قرار بود حداقل با آنها روی صحنه باشم و بتوانم در همه جشن ها شركت كنم.” “این صادقانه تلخ و شیرین بود. من از حضور در آن بسیار خوشحال شدم. این تصمیم من بود که از نظر جسمی بخشی از آن نباشم و در Zoom ظاهر نشوم ، اساساً ، زیرا نمی خواستم روی آن پایین بیاورم ، می دانید من نمی خواستم مثل اوه باشم و اتفاقاً گانتر سرطان دارد. ”

جیمز در بیان داستان خود افزود که امیدوار است “با انتشار این خبر حداقل به نجات یک زندگی کمک کند.” وی گفت: “بسیاری از مردان ، اگر زود این را بگیرند ، به راحتی قابل درمان است. من نمی خواهم مردم مجبور به گذراندن آنچه من تجربه كرده ام شوند.” “این باعث شد که من شخصاً متوجه بشوم که هر لحظه هر روز چقدر مهم است. و جنگیدن. تسلیم نشو. به جنگ ادامه بده. خودت را تا حد ممکن سبک نگه دار مصاحبه کامل وی را با امروز در پیش.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>