دوستان مگان مارکل در میان ادعاهای قلدری از حمایت خود نشان می دهند

[ad_1]

به نظر می رسد خانواده سلطنتی و مطبوعات انگلیس تمام تلاش خود را برای انحراف توجه از مصاحبه آینده شاهزاده هری و مگان مارکل با اپرا وینفری انجام می دهند. آخرین حمله آنها شامل شکایت قلدری از یکی از مشاوران سابق مگان است که ادعا می کند وی “در زمان حضور خود در کاخ کنزینگتون در سال 2018” “دو دستیار شخصی خود را از خانه بیرون راند و اعتماد به کارمند سوم را تضعیف کرد”.

دوشس ساسکس این ادعاها را رد کرده و از آنها ناراحت است. سخنگوی وی گفت: “بیایید فقط این را همان چیزی که هست بنامیم – یک کارزار تبلیغاتی محاسبه شده مبتنی بر اطلاعات غلط و گمراه کننده و مضر ،” زمان در بیانیه ای در اوایل هفته جاری “تصادفی نیست که اتهامات تحریف شده چندین ساله با هدف تضعیف دوشس کمی قبل از اینکه او و دوک بخواهند صریح و صادقانه در مورد تجربه سالهای اخیر خود صحبت کنند ، در اختیار رسانه های انگلیسی قرار گرفت.” کاخ باکینگهام نیز به این ادعاها پرداخته و گفته است که “به وضوح بسیار نگران است” و تحقیقات را آغاز کرده است.

مطمئناً ، هرکسی که با مگان همراه بوده است نباید از این ادعاهای جدید متعجب شود. از زمانی که مگان در سال 2016 با هری قرار ملاقات برقرار کرد ، رسانه ها به سختی بدنبال آبروی وی برآمدند ، حتی اگر او دیگر نه سلطنتی کار کند و نه در انگلیس زندگی کند. خوب ، دوستان مگان به اندازه کافی کافی دارند. به دنبال این اتهامات ، دوستان نزدیک مگان ، از جمله بازیگر پاتریک جی آدامز ، تهیه کننده تلویزیونی لیندسی جیل روث ، گریمور دانیل مارتین و کارگردان نقره ای درخت ، همه در شبکه های اجتماعی به دفاع از وی پرداختند. به خواندن ادامه دهید تا اظهارات آنها را قبل از مصاحبه انفجاری CBS مگان و هری ، که یکشنبه در ایالات متحده و دوشنبه در انگلیس پخش می شود ، ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>