دوستیابی مارتا و فرانکی راک در زندگی واقعی

[ad_1]

به لطف روزنامه نگاری تحقیقاتی یک TikToker باهوش ، اکنون دو ستاره کودک از کمدی معروف 2003 را می شناسیم مدرسه سنگ 18 سال بعد در زندگی واقعی قرار می گذارند پس از “پیمایش گسترده IG” ، کاربر TikTokmarfymae کشف کرد که کیتلین هیل و آنجلو ماساگلی ، که در نقش دانش آموزان مارتا و فرانکی بازی می کردند ، یک زن و شوهر هستند ، که توسط پست های بسیار زیبا اینستاگرام آنها نشان داده شده است.

برای تازه سازی خاطره ، مارتا ، که دیوی فین (جک بلک) اغلب او را در کل فیلم “بلوندی” صدا می کرد ، یکی از خوانندگان پشتیبان گروه کلاس بود ، در حالی که فرانکی عضوی از تیم امنیتی گروه بود. در زندگی واقعی ، به نظر می رسد که این دو اکنون در شهر نیویورک زندگی می کنند ، جایی که کیتلین یک تکنسین سونوگرافی OBGYN است و آنجلو به تازگی از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده است.

اگرچه مشخص نیست که چه مدت آنها با هم بوده اند ، اما به نظر می رسد که آنها حداقل از سال 2018 با هم پیوند خورده اند و به آنها پیوستند مدرسه سنگ costars در طول سال تصور کنید که بخشی از چنین فیلم شاخصی هستید و دیدار با عشق زندگی خود را در مجموعه.

پیش رو ، به عکسهای كیتلین و آنجلو كوچك در اولین اكران فیلم در سال 2003 نگاهی بیندازید و عکسهای اخیر این دو را در امروز ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>