دوست پسر بریتنی اسپیرز ، سام اصغری را بشناسید

[ad_1]

سام اصغری از سال 2016 با بریتنی اسپیرز رابطه داشته است. در طول سال ها ، ما فقط از طریق عکس هایی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و چند حضور عمومی که با هم انجام داده اند ، مشت مشتی از روابط آنها را جلب کرده ایم. در بیشتر موارد ، بریتنی و سام ترجیح می دهند رابطه خود را از کانون توجهات دور نگه دارند ، با این حال ، سام اخیراً حمایت خود را از نیمه دیگر خود پس از انتشار قاب بندی بریتنی اسپیرز مستند.

بدون افشای جزئیات زیاد ، این جوان 27 ساله گفت مردم بیانیه ای ، از طرفداران بریتنی برای همه عشق و حمایت شان تشکر می کند و ابراز امیدواری می کند که “یک آینده طبیعی و شگفت انگیز با هم داشته باشیم.” وی در بیانیه پیگیری در استوری اینستاگرام خود ، جیمی اسپیرز ، پدر بریتنی را صدا زد و گفت: “من برای شخصی که می خواهد روابط ما را کنترل کند و دائماً مانع سر راه ما باشد احترام زیادی قائل نیستم. به نظر من جیمی در کل * ck. ” بریتنی هنوز خودش به این مستند پاسخ نداده است.

اگر می دانید که می خواهید درباره سام بیشتر بدانید ، این پنج واقعیت سریع را در اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>