دولت به سالن ها می گوید “انتصابات کوتاه تر” را بررسی کنند

[ad_1]

زنان جوان در هنگام انزوای همه گیر ، موهای خود را در آرایشگر آرایش می کنند ، هر دو از تجهیزات محافظتی استفاده می کنند

حمایت و مشاوره دولت تا آنجا که به صنعت زیبایی مربوط می شود ، ناسازگار بوده و حداقل گفته ای ندارد. از آنجایی که صنعت مراقبت شخصی ، که شامل سالن های آرایش مو ، آرایشگاه های ناخن ، آبگرم و تاتو است ، در تاریخ 12 آوریل بازگشایی می شود ، دولت مجموعه جدیدی از راهنمایی را برای صاحبان مشاغل منتشر کرده است – فقط چهار روز قبل از بازگشایی به روز شده و دوباره منتشر شده است. .

در 8 آوریل ، دولت انگلستان دستورالعمل های “ایمن کار کردن در طول ویروس کرونا” را به روز کرد ، که شامل “بررسی روش های کار برای به حداقل رساندن مدت زمان تماس با مشتری است. در مواردی که درمان های طولانی انجام می شود ، مانند بافندگی یا ماساژ ، طول مدت انتصاب می تواند به حداقل برسد. ”

جهت نامشخص و نامشخصی که از طرف دولت داده شده است ، صاحبان سالن و مشتریان آنها را به اشتباه درک و ناراحت کرده است. اشاره به نوارهای بافته شده به خصوص مبهم است. با وجود انواع مختلفی از سبک های نوار بافتنی ، به طور کلی صدا زدن نوارهای بافتنی منطقی نیست – به ویژه هنگامی که تغییر رنگ مانند پروانه یا دو فرایند ممکن است بیش از هشت ساعت طول بکشد. این پیام کوتاه باعث سردرگمی بیشتر آنچه دولت فکر می کند عملی ایمن در سالن هایی است که قبلاً در زمینه اطمینان از ایمنی COVID-19 بسیار تلاش کرده اند.

جودیت کامینز ، نماینده حزب کارگر و رئیس گروه پارلمان در زمینه زیبایی ، زیبایی و رفاه ، خواستار شفافیت “رویکرد اسلاپداش” ، تلگراف گزارش ها. وی گفت: “اگر راهنمایی به شما داده شود بسیار پشمالو و بسیار نامشخص است ، امرار معاش بسیار دشوار است.” “چه قرار ملاقات کوتاه و چه قرار ملاقات متوسط ​​، و چه قرار ملاقات طولانی است؟ من هیچ ایده ای ندارم ، و شک دارم که آیا دولت هم ایده ای دارد؟”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>