دوک و دوشس ساسکس اولین پروژه آرچول را راه اندازی کردند

[ad_1]

PEACEHAVEN ، پادشاهی متحده - 03 اکتبر: (یادداشت سردبیران: انتقال مجدد با محصول جایگزین.) مگان ، دوشس ساسکس و پرنس هری ، دوک ساسکس در 3 اکتبر 2018 در صلح هون بازدید رسمی از مرکز جوانان جف در صلحهون ، ساسکس انجام دادند ، انگلستان.  دوک و دوشس در نوزدهم مه 2018 در ویندزور ازدواج کردند و The Queen به آنها دوک و دوشس ساسکس اعطا شد.  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

بنیاد Archewell دوک و دوشس ساسکس اولین پروژه بزرگ بشردوستانه خود را اعلام کرد. این سازمان غیر انتفاعی که به نام مچی و پسر هری ، آرچی نامگذاری شده است ، با آشپز خوزه آندرس و آشپزخانه جهانی مرکزی برای تهیه غذا در مناطق آسیب دیده در سراسر جهان همکاری می کند.

دوک و دوشس ساسکس در بیانیه مطبوعاتی گفت: “سلامت جوامع ما به توانایی ما برای ارتباط با انسانیت مشترک بستگی دارد.” “وقتی به سرآشپز آندرس و تیم باورنکردنی او در World Central Kitchen فکر می کنیم ، یادآوری می کنیم که حتی در طول یک سال سختی غیر قابل تصور ، افراد شگفت انگیز زیادی وجود دارند که – و بی وقفه کار می کنند – برای حمایت از یکدیگر. ما از طریق شفقت در عمل. “

بنیاد Archewell از ساخت چهار مرکز امداد جامعه برای آشپزخانه جهانی جهانی پشتیبانی می کند ، که به عنوان آشپزخانه جامعه در موارد اضطراری ملی عمل می کنند و انعطاف پذیری لازم را دارند تا در صورت لزوم به مراکز اجتماعی ، مدارس و کلینیک ها تبدیل شوند. در 23 فوریه ، آشپزخانه مرکزی جهانی اعلام کرد که ساخت اولین مرکز اجتماعی در دومنیکا به اتمام رسیده است ، که در سال 2017 توسط دو طوفان ویرانگر مورد حمله قرار گرفت. مرکز دوم در پورتوریکو ساخته خواهد شد.

مرکز دومنیکا ، که در مدرسه ای واقع شده است که بر اساس برنامه مقاومت در برابر آب و هوا در کشور ساخته شده است تا به عنوان پناهگاهی در برابر طوفان های آینده باشد ، شامل تجهیزات آشپزخانه است که می توانند با انرژی خورشیدی کار کنند. امسال نیز برنامه ریزی شده است که یک برنامه آموزش آشپزی برای تجهیز آشپزها برای تهیه مقادیر زیادی غذا در مواقع اضطراری راه اندازی شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>