دکتر الکس جورج OnlyFans را برای پشتیبانی بهداشت روان راه اندازی می کند

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 13 دسامبر: دکتر الکس جورج در جایزه جهانی شهروند در رویال آلبرت هال در 13 دسامبر 2019 در لندن ، انگلیس شرکت می کند.  (عکس از دیوید ام. بنت / دیو بنت / گتی ایماژ)

دکتر الکس جورج به تازگی یک حساب OnlyFans ایجاد کرده است ، اما آنچه شما فکر می کنید نیست. سابق جزیره عشق شرکت کننده اعلام کرد که برای تهیه اطلاعات بهداشت روان و پشتیبانی از پیروان خود حسابی ایجاد کرده است.

“اولین پست OnlyFans خود را زیرنویس کرد:” متاسفم که ناامید شدم (یا خوشحالم که اطمینان می دهم) اما این صفحه در مورد سلامتی ، مراقبت از خود و همچنین سرگرمی ها و علایق من خواهد بود … (بدون عکس های بدون صفحه در اینجا …). ” “به صفحه فقط طرفداران من خوش آمدید … این صفحه منبعی برای رفاه و مثبت بودن است. من می خواهم به شما اطلاع دهم که محتوای این صفحه رایگان است ، امیدوارم بتوانیم در اینجا یک جامعه نزدیک ایجاد کنیم. امیدوارم همه شما باشید آخر هفته خوبی داشته باشید! شنبه مبارک. ”

OnlyFans به عنوان سرویس اشتراک محتوای بزرگسالان راه اندازی شده است ، بنابراین دکتر الکس ارسال مطالب رایگان سلامتی برای اولین بار در این سیستم عامل است.

دکتر الکس مدتهاست که طرفدار بهداشت روان است. وی اخیراً سفیر بهداشت روان جوانان شد تا پس از راه اندازی کارزاری از نخست وزیر بوریس جانسون به دولت مشاوره دهد و از نخست وزیر بوریس جانسون بخواهد که بیشتر در زمینه سلامت روان جوانان سرمایه گذاری کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>