دکتر جارت Cicapair درمان اصلاح رنگ در حال حاضر چکمه است

[ad_1]

با نزدیک به 11 میلیون بازدید از TikTok ، احتمالاً تاکنون درباره درمان تصحیح رنگ چمن دکتر جارت + Cicapair Tiger Grass (37 پوند) شنیده اید. کرم اصلاح کننده رنگ سبز رنگ باعث شده است که طرفداران زیبایی به دلیل توانایی ظاهراً معجزه آسای آن ، در عرض چند ثانیه رنگ پوست افراد را تحت تأثیر قرار دهد – بدون استفاده از برس ، محصولات زیبایی ، و حتی پایه لازم است. به همین دلیل ، این یک محصول سخت است که می توانید دست آن را بگیرید. در ایالات متحده ، به این دلیل است که Sephora نمی تواند کالاها را در انبار نگه دارد. در انگلیس به این دلیل است که در اینجا به سختی خرده فروشانی وجود داشتند که آن را تهیه کنند. تا الان یعنی با شروع فوریه 2021 ، دکتر جارت + نه تنها به وب سایت خود در انگلیس افتخار می کند ، بلکه به Boots نیز می رسد و دسترسی به آن را بیش از هر زمان دیگری فراهم می کند.

به افتخار ورود این برند ، من می خواستم درمان تصحیح رنگ Cicapair Tiger Grass را اصلاح کنم تا بفهمم آیا محصول K-Beauty ارزش این همه هیاهو را دارد یا نه. من قبلاً از Cicapair Tiger Grass Camo Drops با نام تجاری استفاده کرده ام – در اصل نسخه سرمی کرم است که هنوز فقط در ایالات متحده موجود است – و کاملاً آن را دوست داشتم ، بنابراین برای دیدن نحوه مقایسه این کرم جذاب شدم.

نمی توانستم زمان بهتری را برای آزمایش کرم اصلاح کننده رنگ انتخاب کنم. Lockdown بدترین حالت برای پوست من بوده است ، به نظر می رسد هر چند روز یک بار با یک لکه جدید یا تغییر عجیب در بافت از خواب بیدار می شوم. این هفته به صورت برجستگی های خشک و قرمز در سمت چپ صورتم ظاهر شد که هنوز مطمئن نیستم که شکستگی ، واکنش آلرژیک یا شاید فقط پوست من باشد که می گوید شما باید بیش از پنج بار بیرون بروید دقیقه در روز.

این زمان بندی مناسبی است زیرا درمان اصلاح رنگ Cicapair Tiger Grass به لطف ماده اصلی آن برای قرمز شدن ایجاد شده است. سیکا و چمن ببر هر دو نام مستعار Centella asiatica ، یک گیاه سبز برگ که در تالاب های آسیا یافت می شود و قرن ها برای درمان زخم ها مورد استفاده قرار گرفته است (و در واقع ، یک مطالعه در سال 2012 تایید کرد که این گیاه می تواند باعث بهبودی سوختگی ها و برش ها شود). نام چمن ببر از این باور ناشی می شود که همان چیزی است که ببرها بر روی زخم های خود می مالند تا به بازسازی پوست آنها کمک کند. ” جذابیت.

سیکا دارای خواص ضد التهابی است که به ترمیم و تسکین پوست تحریک شده کمک می کند ، چه این به دلیل آکنه ، خشکی یا حساسیت عمومی باشد. این عصاره گیاهی همچنین حاوی اسیدهای آمینه ، بتاکاروتن ، اسیدهای چرب و ویتامین های C ، A ، B1 و B2 است که همگی می توانند به تقویت تولید کلاژن کمک کرده و از آنجایی که آلودگی در برابر متجاوزان خارجی محافظت می کند. همچنین گفته شده است که سیکا می تواند گردش خون را افزایش دهد و از دست دادن رطوبت در پوست را کاهش دهد ، هر دو چیز خوب در مورد چهره شما چاق ، براق و شبنم است.

بنابراین درمان تصحیح رنگ Dr Jart + Cicapair Tiger Grass ، قرمزی را به دو روش درمان می کند. رنگ سبز مریم گلی اولیه این کرم به شما کمک می کند تا رنگ های قرمز رنگ پوست را خنثی کند (رنگ سبز روی چرخ قرمز رنگ قرمز است) ، در حالی که cica موجود در فرمول در واقع به شما کمک می کند تا تحریکاتی که بر چهره شما تأثیر می گذارد از بین برود.

از همه مهمتر ، آیا کار می کند؟ از نظر من ، بله ، اگرچه برنامه کلیدی است. پس از مدتی صرف استفاده از TikTok ، تصمیم گرفتم چند توصیه را دنبال کنم مانند اینکه قبل از استفاده از روش اصلاح رنگ ، مرطوب کردن پوست ، گرم کردن کرم ابریشمی بین دستانم و سپس نوشیدن و فشار دادن آن بر روی پوست من با استفاده از کف دست من در مقابل پخش کردن آن با انگشتان است. این بیت اخیر است که از نظر من واقعاً مهم است. اگر آن را امتحان کنید و آن را روی سطح پوست خود پخش کنید ، در نهایت با رگه هایی روبرو خواهید شد. تکه تکه کردن آن ، یک پایان صاف و یکنواخت را تضمین می کند.

چیزی که TikTokers از آن عبور نکردند این بود که میزان درخواست شما احتمالاً مهمترین ماده است. خیلی زیاد بزنید و متوجه شدم که بژ شدن کرم سبز خیلی بیشتر طول می کشد و اغلب کمی خاکستری به نظر می رسد. در صورت استفاده بیش از حد از بافت ، کرم نیز کاملاً قابل مشاهده است. به نظر می رسد استفاده دقیق از مقدار مناسب – تقریباً به اندازه یک سکه 10p – این کار را برای من رقم زده است. این کرم پوست من را کاملاً تون و دارای بافتی صاف می کند و می گذارد ، و رنگ چهره من کاملاً برعکس شبح است – در حقیقت ، می درخشد. این قرمزی کاملاً از بین رفته است ، همانطور که در عکس قبل و بعد مشاهده می کنید ، جایی که تغییر کرده است این است که من درمان تصحیح رنگ را قرار داده ام (عکس زیر پس از افزودن رژگونه و مقداری مرهم لب لب ، من را نشان می دهد).

یک نکته مهم که باید به آن توجه داشت این است که در حالی که این محصول در رنگ های روشن ، کمرنگ و متوسط ​​پوست بسیار معجزه می کند ، درمان اصلاح رنگ به خوبی با رنگ آمیزی پوست صورت ترکیب نمی شود. من چند دوست همکار ویرایشگر زیبایی دارم که در گذشته آن را امتحان کرده اند – و رنگ صورتی تا متوسط ​​ندارند – و فرمول سبز رنگ پوست باعث می شود پوست خاکستری به نظر برسد. این بدان معنا نیست که در مورد افرادی که پوست تیره دارند کار نخواهد کرد ، اما بهترین توصیه من این است که قبل از خرید شیشه ، یک نمونه تهیه کنید.

اگر با رنگ پوست شما کار کند ، درمان تصحیح رنگ چمن دکتر جارت + Cicapair Tiger Grass احتمالاً بهترین محصول برای سرمایه گذاری در حال حاضر است ، در حالی که ما در داخل گیر کرده ایم و اراده برای آرایش صورت کامل برای اکثر افراد کاهش یافته است از ما. این کرم نیاز به فونداسیون و کانسیلر را جایگزین می کند و شما را مجبور می کند تا برای جلسات و تماس های زوم خود آماده باشید ، در حالی که پوست استرس گرفته و ماسک زده شما را در زیر درمان و آرام می کند.

درمان تصحیح رنگ چمن دکتر جارت Cicapair Tiger Grass در سایتهای boots.com و cultbeauty.com در دسترس است.

منبع تصویر: دکتر جارت +

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>