دکتر جوش پوپر به تمام سوالات آکنه شما پاسخ می دهد

[ad_1]

هک آکنه: چه کاری باید انجام داد و چه چیزی را رها کرد

بیرون آفتاب رفتن: بستگی دارد

بله ، درست است که اگر آکنه بد بر روی پشت خود قرار داشته و در زیر آفتاب قرار بگیرید ، ممکن است پوست شما را پاک کند. خورشید یک ضد التهاب خفیف است ، به این معنی که می تواند به برخی از بیماری های پوستی مانند اگزما ، پسوریازیس و آکنه کمک کند. اما شما باید خطرات را در مقابل فواید آن بسنجید. احتمال ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین می توانید دچار سوختگی بد یا 20 سال پایین تر از این خط و لکه های قهوه ای شوید. در نهایت ، روش های بهتری برای درمان آکنه وجود دارد که با این خطرات دیگر همراه نیست.

خمیر دندان: نکنید

شایسته افسانه خمیر دندان روی جوش نیست. فکر می کنم آنچه از آن ناشی شده این است که وقتی خمیر دندان در معرض هوا قرار می گیرد ، خشک می شود و ترک می خورد. در بسیاری از اوقات ، کمی منتول یا نعناع نیز وجود دارد ، بنابراین احساس می شود تبخیر است ، بنابراین احساس می شود مقداری روغن می مکد. و همچنین ، اینکه در آنجا ناحیه ای از صورتتان خمیر دندان دارید ، کمتر می توانید آن را انتخاب کنید. منظورم غیر از این است که من ترجیح می دهم فردی از بنزوئیل پروکسید یا سالیسیلیک اسید ، درمان لکه های آکنه در مقابل خمیر دندان استفاده کند. و من فکر نمی کنم که خمیردندان به طور خاص دارای خواصی باشد که باعث بهبود آکنه شما شود.

بانداژهای هیدروکلوئیدی: انجام دهید

این هک کار می کند ، اما شما نمی توانید از هر گچی استفاده کنید. شما به یکی با پانسمان هیدروکلوئید نیاز دارید. این همان چیزی است که به طور معمول برای بانداژ تاول استفاده می شود. این ماده حاوی ژلاتین ژل مانند برای به دام انداختن رطوبت است و می تواند به بیرون کشیدن روغن و چرک اضافی کمک کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>