دکتر مایشا جونز در مورد نمایندگی سیاه در زمینه های STEM


ماسون ، اوهایو - 21 فوریه: دکتر مایشا جونز در حالی صحبت می کند که Olay Body با سرمایه گذاری 100،000.00 دلار در نسل بعدی زنان در زمینه های STEM در مرکز تجارت P&G Mason در 21 فوریه ، 60 سال علم مراقبت از پوست را با تمام تیم توسعه محصول شستشوی بدن زنان جشن می گیرد. ، 2020 در میسون ، اوهایو.  (عکس از Duane Prokop / گتی ایماژ برای Olay Body)
منبع تصویر: Duane Prokop / گتی

اغلب اوقات ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط براساس رنگ پوست ، مذهب ، بیان جنسیتی ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد است. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم تا آنها بتوانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی راجع به چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر صدا استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. جهان برای بهتر. بعدی: دکتر مایشا جونز ، دانشمند ارشد و مدیر ارشد ارتباطات علمی Olay Body.

من از همان زمان کوچکی توانایی علوم را داشتم. من همیشه کنجکاو و علاقه مند به چگونگی کارکرد چیزها و تیک زدن اوضاع بوده ام. وقتی در مدرسه پیشرفت می کردم ، یادم می آید که یکی از معلمانم گفت: “تو روزی دانشمند خواهی شد.” این کلاس هفتم بود و در آن زمان من هنوز سعی داشتم صدای خودم را پیدا کنم. به یاد دارم خیلی واضح به او گفتم: “نه ، من نیستم.”

اما علم همیشه برای من بود. احتمالاً کلاس نهم یا دهم بود که فهمیدم من و علم قرار است یک عشق مادام العمر داشته باشیم. من در آن مرحله واقعاً حفر کردم – همه کلاسهای AP را که دبیرستانم ارائه می داد شرکت کردم و در فعالیتهای فوق برنامه مختلفی شرکت کردم که در معرض علوم مختلف قرار گرفتند. من در کالج در رشته علوم ادامه دادم ، اما اینکه بفهمم در چه زمینه ای می خواهم کار کنم کمی چالش برانگیز بود. تنها چیزی که می دانستم این است که می خواهم در یک علم کاربردی باشم و نمی خواهم روی یک نیمکت آزمایشگاه کار کنم. روش های زیادی برای تمرین علوم وجود دارد – بعضی از افراد روی نیمکت کار می کنند ، بعضی دیگر نه – اما اغلب در مورد آن صحبت نمی شود.

من هشت سال اول کارم را در Procter & Gamble در تحقیق و توسعه به عنوان میکروب شناس ، سپس به عنوان یک دانشمند بالینی با انجام مطالعات بالینی برای تولید داده ها برای پشتیبانی ادعاهای محصولات خود گذراندم و سپس در نقش ارتباطات به عنوان دانشمند ارشد فعالیت کردم. و مدیر ارشد ارتباطات علمی Olay Body ، جایی که من در مورد تمام محصولات مراقبت شخصی ما صحبت می کنم.

من به نوعی فقط در صنعت زیبایی افتادم. هنگامی که برای اولین کار خود در P&G به عنوان میکروب شناس اقدام کردم ، قبلاً در این شرکت کارآموزی کرده بودم ، بنابراین درک خوبی از کار آنها داشتم ، اما تا بعد از استخدام نمی دانستم که قصد کار زیبایی را دارم. می توان گفت برای من در ابرها بود ، زیرا در خانواده من سابقه متخصصان زیبایی وجود دارد. مادربزرگ من صاحب مشاغل شخصی خود بود – او آرایشگر بود – و سپس من یک عمه دارم که در بازاریابی برای شرکت های لوازم آرایشی کار می کرد.

به عنوان یک زن سیاه پوست در علوم ، از روز اول شما می دانید که تنها کسی در این میز هستید. هیچکس دیگری در اتاق نیست که شبیه شما باشد.

به عنوان یک زن سیاه پوست در علوم ، از روز اول شما می دانید که تنها کسی در این میز هستید. هیچ کس دیگری در اتاق شبیه شما نیست ، چه زن باشید و چه زن سیاه پوست یا قهوه ای. به همین دلیل ، آگاهی وجود دارد که شما باید در مورد چگونگی ارائه خود و میزان ابراز وجود خود داشته باشید تا کلیشه هایی که در طول تاریخ بر روی زنان و زنان سیاه پوست و قهوه ای گذاشته شده است ، شما را در طول زندگی حرفه ای خود دنبال نکنند. من به عنوان یک زن سیاه پوست احساس می کنم باید بیش از حد آماده باشم. بیشتر از همتایان مرد یا حتی زن سفید پوست من. این فشار زیادی است.

جای تأسف است ، اما من فکر می کنم که بعضی اوقات مردم تعجب می کنند. آنها می گویند ، “اوه ، من نمی دانستم که او می تواند چنین کاری کند” ، یا ، “اوه ، او به این ایده رسید؟” اما برای من ، این فقط کاری است که من می کنم. این کیست که من هستم و فقط کار من است. اگرچه دست کم گرفته شدن سرگرم کننده نیست ، اما کمک به مردم برای درک اینکه فقط به این دلیل که ظاهری متفاوت به نظر می رسید به این معنی نیست که نمی توانید به اندازه فردی که در کنارتان نشسته کمک کنید.

ماسون ، اوهایو - 21 فوریه: Olay Body با سرمایه گذاری 100،000.00 دلار در نسل بعدی زنان در زمینه های STEM در مرکز تجارت P&G Mason در 21 فوریه 2020 در میسون ، اوهایو ، 60 سال علم مراقبت از پوست را با تمام تیم توسعه محصولات شستشوی بدن زنان جشن می گیرد. .  (عکس از Duane Prokop / گتی ایماژ برای Olay Body)منبع تصویر: Duane Prokop / گتی

اگر به رشته های STEM نگاهی بیندازید ، هم زنان و هم گروه های اقلیت از برخی معیارها کوتاه هستند و دلایل زیادی برای آن وجود دارد. من فکر می کنم این شروع با علاقه طبیعی به آن منطقه زمانی است که شما جوان هستید و اطرافیان شما را وادار می کنند که علاقه مند شوید و علوم را امتحان کنید. این یک زمینه چالش برانگیز است ، اما گاهی اوقات صداهای خارجی قبل از اینکه واقعاً فرصتی برای توسعه پیدا کند ، شور مردم را خرد می کنند. ما باید نسل جوان را تشویق کنیم که فقط چیزهای جدید را کشف و امتحان کند.

اگر مربیان و مربیانی برای دلگرمی در اطراف خود ندارید ، ممکن است به عنوان یک زن در علوم سخت باشد – این یک مشکل رایج است که شما وارد تحصیلات عالی و حتی در مشاغل اول می شوید. من هیچ مشاوری زن سیاه پوست در علوم بزرگ شدن نداشتم ، این به عزم و اراده من بستگی داشت که در این زمینه موفق باشم. در طول مسیر ، من الگویی شدم که هرگز نداشته ام.

من اغلب در تحریریه یا سخنرانی در کالج ها فقط به عنوان بخشی از کار خود نگاه می کنم ، اما آنچه که باید بخاطر بسپارم این است که ممکن است دختربچه ای وجود داشته باشد که این را ببیند و این می تواند بر او تأثیر بگذارد تا به دنبال STEM ادامه دهد یا آن را به عنوان در وهله اول یک منطقه علاقه. این افتخارآمیزترین لحظه شغلی من شده است: اینکه می توانم الگویی برای زنان جوان در علوم باشم. ما باید فشار بیاوریم تا فرصت های بیشتری برای زنان رنگین پوست و فقط زنان به طور کلی در این فضا وجود داشته باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>